ZulaBet

Age Limit
ZulaBet
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

За ZulaBet

Овој Mobile Casino е основан во 2019 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 17.12.2020 . Врз основа на севкупните искуства на играчот на мобилниот казино, ZulaBet добива 8.2 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на обезбедени игри, бонуси, опции за плаќање и друго .

Игри понудени на ZulaBet

ZulaBet нуди добро познати игри како што се Фудбалско обложување, Слотови, Рулет, Блек Џек, Покер , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на ZulaBet

Зад игрите што ги нуди ZulaBet стојат некои од најомилените производители во индустријата. ZulaBet обезбедува игри направени од производители како што се NetEnt, Play'n GO, Microgaming, Red Rake Gaming, Evolution Gaming , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на ZulaBet

Со оглед на тоа што овој провајдер е популарен во земји како што се , овој Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal. Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, ZulaBet исто така ги поздравува играчите кои користат Visa, MasterCard, EcoPayz, Paysafe Card, Skrill и повеќе.

Зошто да играте во ZulaBet ?

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. ZulaBet е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања, играчите подолу ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Германски
Норвешки
Руски
Унгарски
Фински
БонусиБонуси (4)
Reload бонус
Бесплатни облози
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (7)
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Унгарски форинти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (7)
Германија
Индија
Канада
Норвешка
Русија
Унгарија
Финска
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
ApcoPay
Debit CardEcoPayz
EnterCash
Hipay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
СофтверСофтвер (14)
СпортСпорт (34)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бадминтон
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Рагби
Ракомет
Рулет
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз