GSlot

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

GSlot е онлајн казино основано во 2020 година од тим ентузијасти за коцкање. Со операциите на казиното управува N1 Interactive Ltd, популарен казино оператор со седиште во Малта. Ова е истиот оператор што управува со Casino Universe, Мегаслот казино, и N1 казино. GSlot е лиценциран и регулиран во Малта.

Games

Една одлична работа за GSlot казиното е огромниот избор на игри што ги таргетира и случајните играчи и искусни гуруа на казино. GSlot пакува многу онлајн покер игри, на пример, Покер со три карти, Американски покер злато, Казино Студ покер и Џокер покер. Освен покер, казиното има уште неколку игри за играње, вклучувајќи онлајн рулет, онлајн блек џек, слотови, џекпот и турнири. Покрај редовните RNG казино игри, GSlot има дел за дилери во живо со најновите покер игри во живо, слотови во живо, блек џек во живо итн. Ова се вистински казино игри стримувани од студиа за казино во живо во копнени казина.

Withdrawals

Што се однесува до повлекувањата, казиното има и различни методи за повлекување на располагање. Тие се движат од популарни е-паричници до кредитни картички и други системи за е-плаќање. Победниците можат да ги повлечат своите средства користејќи методи како што се Maestro, Visa, MasterCard, Neteller, банкарски трансфер, Rapid од Skrill итн. Една работа за ова казино е дека повлекувањата се брзи.

Валути

Покрај повеќејазичен сајт, доброто меѓународно казино треба да има и веб-страница за повеќе валути. Во моментов, ова казино прифаќа само парични пари со фиат. Опциите вклучуваат американски долар (USD), евра (евра), јапонски јен (JPY), новозеландски долар (NZD), јужноафрикански ранд (ZAR), норвешки круни (NOK), канадски долар (CAD) и полска злота (PLN).

Bonuses

Новите играчи во GSlot казиното се добредојдени со бонус за депозит и бесплатни вртења на првите три депозити. Казиното, исто така, е домаќин на редовно повторно вчитај бонуси и други специјални бонуси како што се капки и победи и ВИП програма. Ве молиме имајте предвид, промоциите на GSlot имаат барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлечат.

Languages

Сега кога GSlot е достапен во неколку земји, каде играчите зборуваат различни јазици, казиното е повеќејазично. За жал, во моментов не се поддржани толку многу меѓународни јазици. Играчите имаат можност да играат на англиски, германски, јапонски, фински, норвешки, полски, француски и унгарски. Играчите можат да го постават својот претпочитан јазик по желба.

Mobile

GSlot Casino нуди беспрекорно казино игри на сите уреди, од десктоп до мобилни. Казиното има одговорна мобилна верзија на казино за да понуди непречена игра на мобилни прелистувачи. Во моментов, нема мобилни апликации за уреди со Android или iOS, но на играчите им се гарантира извонредно искуство со мобилни игри.

Support

GSlot Casino разбира дека клиентите сакаат казино со веб-локација погодна за корисниците и одлична поддршка за клиентите. Веб-страницата е интуитивна, а поддршката се нуди на повеќе канали, вклучувајќи разговор во живо и е-пошта. Разговорот во живо е, се разбира, најдобар поради непосредните повратни информации. Покрај овие канали, GSlot Casino има детален дел за ЧПП.

Deposits

За да играат во GSlot казиното со вистински пари, играчите треба да имаат вистински пари на нивните сметки. Казиното прифаќа депозити преку неколку е-паричници, кредитни картички и други платформи за онлајн плаќање. Списокот вклучува iDebit, Interac e-Transfer, GiroPay, Rapid by Skrill, ecoPayz, Неосурф, банкарски трансфер, Skrill, Paysafecard, Maestro, Neteller, MasterCard и Visa.

Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (8)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Унгарски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (9)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Унгарски форинти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (9)
Австрија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Швајцарија
ИгриИгри (8)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit CardsDebit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
СофтверСофтвер (41)
1x2Gaming
4ThePlayer
Amatic Industries
Authentic Gaming
BallyBarcrest GamesBetsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Gaming1
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Leap Gaming
Max Win Gaming
NetEnt
Northern Lights Gaming
NovomaticPlay'n GOPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger GamingRelax GamingSG Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Sthlm Gaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet