Најпопуларни 10 AstroPay мобилни казина 2024

AstroPay е виртуелна онлајн картичка која е создадена во 2009 година. Се користи за правење безбедни онлајн трансакции без потреба од фиксна кредитна картичка или банкарска сметка. AstroPay е идеален за оние кои бараат приватност, да го ограничат трошењето или да ги заобиколат предизвиците за плаќање трансакции во странски земји.

Виртуелната природа на картичката значи дека таа е натоварена со пари и престанува да постои откако картичката ќе остане без пари. Зададената сума на пари натоварена на картичката не може да се преплави. Ова го спречува долгот и акумулацијата на такси. Има и нула такси за користење на сметката.

Најпопуларни 10 AstroPay мобилни казина 2024
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)