Топ 10 Quickfire Мобилно Казино

Quickfire им овозможува на операторите за игри моментален пристап до широк опсег на висококвалитетни содржини за игри за мобилни и десктоп. Тие нудат многу брендирани слотови заедно со нивниот сопствен развој на содржина. Нивната платформа овозможува пристап до сите нивни игри и производи со една инсталација. Платформата може да се конфигурира да ги задоволи индивидуалните потреби на клиентите.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)