NeonVegas Mobile Casino Преглед

Age Limit
NeonVegas
NeonVegas is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

За NeonVegas

Овој Mobile Casino е основан во 2020 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 5.11.2021 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, NeonVegas добива 7.7 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на NeonVegas

NeonVegas нуди добро познати игри како што се Покер, Бакара, Dragon Tiger, Мајонг, Рулет , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на NeonVegas

Зад игрите што ги нуди NeonVegas стојат некои од најомилените производители во индустријата. NeonVegas обезбедува игри направени од производители како што се Foxium, Elk Studios, Betsoft, 1x2Gaming, iSoftBet , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на NeonVegas

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, NeonVegas исто така ги поздравува играчите кои користат Credit Cards, Debit Card, EcoPayz, Skrill, Neteller и повеќе.

Зошто да играте во NeonVegas ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во NeonVegas поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. NeonVegas е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.7
Добрите
+ Дарежливи бонуси за бесплатни вртења
+ Нови игри неделно
+ Големи награди во понуда

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Фински
Француски
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (5)
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (43)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet