Helabet Mobile Casino Преглед

Age Limit
Helabet
Helabet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

За Helabet

Овој Mobile Casino е основан во 2019 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 13.07.2021 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Helabet добива 7.9 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Helabet

Helabet нуди добро познати игри како што се Dream Catcher, Бакара, Спортско обложување, Руми, Покер , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino одговара на Mobile Casino-љубовници во потрага по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Helabet

Зад игрите што ги нуди Helabet стојат некои од најомилените производители во индустријата. Helabet обезбедува игри направени од производители како што се , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Helabet

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Helabet исто така ги поздравува играчите кои користат Visa, MasterCard, Bitcoin, Dogecoin, Credit Cards и многу повеќе.

Зошто да играте во Helabet ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во Helabet поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Helabet е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Ако се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.9
Добрите
+ Висок опсег на земји
+ Одлична спортска селекција

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (36)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Грузиски
Грчки
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (3)
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (4)
Американски долари
Евра
Руски рубли
Турски лири
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (5)
Индија
Кенија
Конго
Нигерија
Танзанија
ИгриИгри (73)
Arena of Valor
CS:GO
Call of Duty
Casino War
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
Faro
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
MMA
Mortal Kombat
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
Street Fighter
Tekken
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Мини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетРумиСик БоСлотови
Снукер
Спортско обложување
Сурфање
Тексас Холдем
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флоп покер
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (9)