Megapari

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Megapari

Мобилното казино Мегапари е платформа за игри базирана на мобилни уреди. Тој нуди широка колекција на казино игри и спортски книги. Оваа мобилна платформа за казино соработува со врвните провајдери на софтвер за да одржува ажурирано лоби за игри за казино. Мегапари нуди различни возбудливи карактеристики кои го привлекуваат вниманието на играчот. Овој преглед ќе нагласи некои од карактеристиките и игрите на кои ќе наидете кога ќе се приклучите на мобилната казино платформа Мегапари. Овој преглед ќе даде слика за тоа што ве чека од другата страна и ќе ви помогне да одлучите дали вреди да се придружите.

Зошто да играте казино за мобилни телефони Мегапари?

Големото прашање во моментов е зошто некој би бил заинтересиран да игра мобилно казино Мегапари? Мобилното казино Мегапари нуди сеопфатна колекција на казино игри, вклучувајќи казино во живо, игри со џекпот и други виртуелни казино игри. Можете да пристапите до ова мобилно казино користејќи различни јазици, што прави да се чувствувате удобно кога играте. Мобилното казино Megapari е исто така достапно во многу земји, па оттука и неговата погодност за оние кои се во движење. Има 100% бонус понуди и враќање на готовина при користење на мобилното казино Мегапари. Мегапари мобилни казино е мулти-валутна платформа; оттука играчите можат да користат и фиат валути и криптовалути.

Апликации за казино Мегапари

Мобилните корисници на Megapari можат да пристапат до оваа платформа на два начина. Прво, тие можат да се логираат во мобилното казино Мегапари користејќи ја мобилната верзија на оваа платформа или да ја преземат мобилната апликација. Во моментов, само корисниците на Android можат да ја преземат апликацијата за мобилно казино и да ги играат своите омилени наслови на казино. Оваа апликација е корисничка и компатибилна со повеќето уреди со Android што ги имаме на пазарот денес. Играчите кои користат уреди со iOS може да пристапат до верзијата базирана на веб за мобилни уреди и да уживаат во истите карактеристики како и другите корисници. Вашето искуство со игри е поедноставно и подобро со апликацијата Megapari Android.

Каде можам да играм мобилно казино Megapari?

Барате убаво искуство со мобилното казино Мегапари. Па, имате неколку опции при рака. Можете лесно да ја преземете мобилната апликација ако сте корисник на Android. Алтернативно, можете да пристапите до мобилната верзија на казиното Мегапари користејќи го вашиот прелистувач за паметен телефон или таблет. Ова ќе овозможи пристап до мобилна локација која е прифатлива за корисниците, која ги нуди истите карактеристики (иако оптимизирана за подобро искуство) како главната страница за казино. Можете да промените неколку функции за да одговараат на вашите преференции и да го подобрите вашето искуство со игри. Сите бонуси и промотивни понуди се достапни и во мобилната веб верзија и во апликацијата Android.

About

Казиното Мегапари е основано во 2019 година. Тоа е подружница во целосна сопственост на компанијата Vdsoft & Script NV Company. Платформата е дизајнирана да ги смести и казино и спортски ентузијасти. Мегапари работи под мастер лиценца издадена на матичната компанија од Комисијата за игри во Курасао. Има над 400.000 активни корисници.

Games

Казиното Мегапари нуди сеопфатна колекција на наслови на казино. Лобито на казиното е лесно достапно бидејќи сите игри може да се подредат според типот и провајдерот на софтверот. Можете да ја изберете вашата омилена казино игра од делот слотови. Алтернативно, можете да изберете рулет, блек џек, бакара, кено, бинго или да ја предизвикате куќата во казиното во живо. Ајде да истражиме некои од овие игри.

слотови

Ова е еден од најчестите делови меѓу играчите. Тој нуди широка колекција на класични слотови, 3D слотови или прогресивни слотови. Не ви се потребни никакви вештини или стратегија за да играте и да победите во делот за слотови. Некои од најпопуларните слотови вклучуваат Gonzo's Quest, Candy Bonanza, Dragon Stone, Big Fat Turkey и Bounty Raid.

Бакара

Baccarat нуди едноставна и возбудлива игра. Тоа е вообичаено кај обичните играчи. Правилата се едноставни и лесни за учење. Можете да развиете стратегија за да ви дадете предност пред куќата. Некои од вообичаените варијации на baccarat вклучуваат Baccarat – Punto Banco, Baccarat Supreme, 3D Baccarat, No Commission Bacarrat, Baccarat Professional Series итн.

Блек Џек

Ова е дом на различни варијации на блек џек. Во зависност од вашата омилена блек џек стратегија, можете да го изберете вашиот омилен блек џек наслов во овој дел. Некои од најпопуларните варијанти на блек џек вклучуваат Atlantic City Blackjack Multi-Hand, Blackjack Multi-Hand, Perfect Pairs Blackjack и Vegas Downtown Blackjack.

покер

Ако сте играч на покер, можете да се придружите на платформата на Legion Poker и да започнете. Можете да изберете една од вашите омилени игри со карти и да предизвикате други играчи или дилер во живо. Популарни покер титули вклучуваат двоен бонус покер, Кариби покер, руски покер, џекпот покер, покер оазис итн.

Други игри понудени од Мегапари Казино

Ако вашиот претпочитан тип на игра не е на списокот погоре, можете да истражувате други игри понудени од Мегапари Казино. Тие вклучуваат игри на маса, специјалитети и карти за гребење. Некои популарни наслови вклучуваат Bingote, Halloween Loto, Keno, Roulette, Live Casino, Trevo Da Sorte Scratchcard, Sic Bo и solitare.

Bonuses

Казиното Мегапари нуди неколку бонус пакети. Најчестиот пакет е бонус за добредојде. Откако ќе креирате сметка и ќе го направите вашиот прв депозит од 10 долари и повеќе во казиното Мегапари, го отклучувате бонусот за добредојде. Овој пакет нуди до $1.500 плус 150 бесплатни вртења распоредени низ првите 4 депозити. Условот за обложување 35 пати е прикачен на овој бонус пакет. Во моментов, други бонус понуди вклучуваат Неделна програма за враќање на готовина, ВИП враќање на готовина, забава за Денот на благодарноста и капки и победи. Некои од бонусите се достапни само на одредени игри. Пред да изберете кој било бонус пакет, се препорачува да ги прегледате T&C и да видите дали тие се поволни за вас.

Languages

Казиното Мегапари е повеќејазична платформа. Достапно е на различни јазици кои популарно се зборуваат низ целиот свет. Во моментов, има 62 јазици достапни за сите играчи. Јазичната опција е во горниот десен агол. Некои достапни јазици вклучуваат англиски, португалски, кинески, јапонски, руски, француски, германски, итн.

Software

Партнерството со врвни провајдери на софтвер е од витално значење за секое казино. Казиното Мегапари добива игри од водечките провајдери на софтвер во индустријата денес. Тие вклучуваат SpadeGaming, Endorphina, EvoPlay, Microgaming, No Limit City, меѓу другите. Запомнете, можете да ги сортирате игрите според вашиот омилен софтвер обезбеден.

Support

Во секоја платформа за казино, доверлив и професионален тим за поддршка е клучен за неговото работење. Во казиното Мегапари, можете да ја користите функцијата Разговор во живо за да го контактирате тимот за поддршка за брзи одговори. Алтернативно, можете да ги канализирате вашите прашања преку е-пошта (support-en@megapari.com). Секое техничко прашање се решава преку е-поштата на одделот за безбедност (security@megapari.com).

Она што го оценуваме Megapari Mobile и нивната апликација за казино

Казиното Мегапари е идеална платформа за игри со широка колекција на казино игри. Достапен е на неколку јазици, што го прави достапен за скоро сите играчи ширум светот. Усвојувањето на криптовалутите е одличен чекор кон иднината на коцкањето. Во основа, Мегапари ги означува најпотребните карактеристики за врвно казино. Возбудливиот бонус и промотивните понуди секогаш ви помагаат да го зголемите вашиот фонд. Барањата за обложување се стандардни, поради што бонусите се достапни. Поради овие причини, можеме високо да го рангираме казиното Мегапари. Ги надмина повеќето барања за врвно искуство со игри. Искрено, казиното Мегапари е платформа која играчите треба внимателно да ја следат.

Deposits

Казиното Мегапари прифаќа и конвенционална валута и криптовалута. Прифаќа популарни начини на плаќање кои се лесно достапни низ целиот свет. Освен тоа, Мегапари прифаќа неколку криптовалути и токени за обожаватели. Севкупно, прифаќа плаќања од 45 опции за плаќање. Овие методи вклучуваат Skrill, Webmoney, ecoPayz, Bitcoin, Dogecoin, Dai и Shiba Inu.

Валути

Со повеќе опции за плаќање, дефинитивно очекувате ова казино да понуди и бројни валути. Па, казиното Мегапари нуди над 50 валути од кои играчите можат да изберат. Овие валути вклучуваат канадски долари, унгарски форинти, мексикански пезоси, катарски риали и руски урнатини. Кликнете на валута во делот таксономии за да ја видите комплетната листа на достапни валути.

Total score8.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (41)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (57)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Американски долари
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Бразилски реали
Бугарски лева
Виетнамски донг
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Бразил
Виетнам
Индија
Иран
Малезија
Молдавија
Словенија
Тајланд
Турција
Узбекистан
ИгриИгри (65)
Arena of Valor
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
ГребкиКазино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Слотови
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
СофтверСофтвер (58)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander GamesMicrogaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY