Најпопуларни 10 ePay мобилни казина 2024

ePay е давател на онлајн плаќања, кој е основан во 1999 година и има седиште во Бугарија. Тоа е пригоден метод за Бугарите да се справат со нивното онлајн банкарство. Играчите можат да вршат брзи и доверливи плаќања и повлекувања со нивните кредитни картички, банкарски сметки и трансфери на готовина од банкомат преку овој единствен е-паричник. Тоа всушност обезбедува слој на безбедност помеѓу играчите и казината.

На новите сметки им се наплаќа мала провизија за трансакција, која се отстранува кога ќе станат сертифицирани корисници. Во моментов, ePay поддржува повеќе од 30 игри и слотови од најдобрите провајдери на софтвер. Исто така, ePay обезбедува 24/7 корисничка поддршка преку е-пошта, телефон и разговор во живо.

Најпопуларни 10 ePay мобилни казина 2024
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)