Gunsbet

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Основана во 2018 година, Gunsbet е еден од најдобрите бесплатни и вистински пари онлајн казина денес. Потфатот, управуван од Direx NV, може да се пофали со многу казино игри, безбедно банкарство и платформа погодна за корисниците. Казиното Gunsbet е лиценцирано и регулирано во Курасао, каде што операторот поседува лиценца Antillephone NV (8048/JAZ2020-013).

Gunsbet

Games

Gunsbet можеби е ново казино, но има огромни опции за коцкање. Фановите на покер имаат многу онлајн покер игри за играње, вклучувајќи ги Карибите покер, Треј покер, Бет на покер и Карибите Студ покер. Покрај онлајн покер игрите, има и казино лоби во живо каде што играчите исто така можат да се нурнат во покер во живо, што нуди реално и автентично казино искуство. Покрај покерот, играчите можат да ги најдат сите најнови онлајн слотови и игри со слотови во живо на Gunsbet. Други популарни онлајн казино игри во Gunsbet вклучуваат бакара, бакара во живо, Sic Bo во живо, рулет, рулет во живо итн. Во казиното има и игри за инстант добивка и џекпот.

Withdrawals

Исто така, постојат многу методи за повлекување достапни во ова казино. Играчите можат да ги повлечат добивките преку NeoSurf, Sticpay, MuchBetter, AstroPay, Paysafecard, Venus Point, Interac Online, WebMoney, Instadebit, iDebit, CoinsPaid, Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, итн. Една одлична работа во врска со Gunsbet е што повлекувањата се обработуваат веднаш се додека сметката на играчот е потврдена.

Валути

Казиното Gunsbet има мултивалутна платформа која поддржува и валути за фиат пари и крипто. Списокот на валути на фиат пари вклучува американски долар, евро, јапонски јен, полска злота, канадски долар, норвешка круна, австралиски долар и јужноафрикански ранд. Што се однесува до крипто, коцкарите можат да користат tether, dogecoin, litecoin, ethereum, bitcoin cash и биткоин.

Bonuses

Новите играчи во Gunsbet имаат профитабилен бонус за добредојде што треба да го бараат. Овој пакет означува заедно со a бонус за депозит и бесплатни вртења на почетниот депозит. За постоечките играчи, меѓу другите промоции има бонуси за повторно вчитување и програма за лојалност на ВИП. За да ги побараат бонусите, на играчите им требаат бонус кодови на Gunsbet.

Languages

Gunsbet прифаќа играчи од сите региони во светот, и затоа веб-страницата е достапна на повеќе јазици. Списокот на опции вклучува германски, англиски, фински, португалски, француски, корејски, шпански, кинески, јапонски, норвешки, грчки, руски, словачки и тајландски, меѓу другите популарни јазици. Играчите можат да се префрлат на кој било од горенаведените јазици по желба.

Mobile

Казиното Gunsbet е достапно како инстант игра на десктоп, како и на мобилни прелистувачи. Тоа одговара на постојано растечкиот број на коцкари кои се во движење. Иако компанијата нема домашни апликации за мобилни уреди за iOS и Android уреди, веб-страницата на казиното е доволно одговорна на мобилните прелистувачи, гарантирајќи непречено искуство со мобилни казино.

Support

Покрај веб-страницата која е погодна за корисниците, казиното Gunsbet има снаодлив тим за поддршка на клиенти достапен на разговор во живо, Фејсбук, Твитер, е-пошта и телефон, 24/7. Поддршката за разговор во живо е најдобра бидејќи нуди моментална резолуција. Покрај горенаведените канали за поддршка на клиентите, играчите можат да ги проверат различните водичи и делови за ЧПП.

Deposits

Gunsbet е казино за бесплатни пари и вистински пари. За да се вклучат во коцкање со вистински пари, играчите треба прво да ги вчитаат своите сметки. Компанијата нуди неколку методи за депонирање, вклучувајќи Skrill, Interac Online, NeoSurf, AstroPay, ecoPayz, Zimpler, Wirecard, Interac e-Transfer, CoinsPaid, JCB, Neteller, MasterCard, Visa, Paysafecard, Sticpay, WebMoney, MuchBetter, Банкарски трансфер, Рапид, итн.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla StudiosBlueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning BoxMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspinRabcatRealistic GamesRed Rake GamingRed Tiger GamingRelax GamingSkillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet