Искуство со мобилни казино: Lucky Days Преглед 2024

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Бонусот за казино делува како маркетиншка алатка за повеќето онлајн казина бидејќи играчите веројатно ќе препорачаат други на платформа која нуди атрактивни бонуси. Lucky Days им нуди на новите играчи возбудлив бонус за добредојде до $1.000 плус 100 бесплатни вртења. Овој пакет се шири низ првите 4 депозити, а 100-те бесплатни вртења се доделуваат на вториот ден по првите депозити. Условите за обложување се опишани во бонусот за добредојде Т&К. Во моментот на пишување, на бонусот за добредојде беше активен услов за обложување 30 пати.

Запомнете, секогаш можете да ја посетите страницата на казиното за да ги прегледате сите нови бонуси и промотивни понуди на почетната страница.

Депозит бонусДепозит бонус
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Казиното Лаки Дејс доаѓа со сеопфатно лоби за игри. Таа е поделена на различни делови кои ви помагаат лесно да ја приземете омилената игра во казино. Секциите вклучуваат препорачани, зимски игри, нови игри, казино во живо, слотови, џекпот, игри на маса и сите игри. Во моментов, има вкупно над 2.200 казино игри на мобилните казино Lucky Days.

слотови

Ова е најпопуларната и најголемата категорија на казино игри во мобилното казино Lucky Days. Тој нуди над 1.000 слот наслови за играчите да изберат. Можете брзо да ги лоцирате класичните слот игри и новите изданија во лобито на играта. Некои од популарните слотови вклучуваат:

 • Волк злато
 • Ѕвездено избувнување
 • Наследството на мртвите
 • Dynamite Riches Megaways
 • Куќата за кучиња

Казино во живо

Ако барате возбудливо искуство, пробајте го делот за казино во живо во мобилното казино Lucky Days. Моментално нудат 20 казино игри во живо каде што можете да играте против дилер во живо и други играчи. Играчите се слободни да комуницираат едни со други преку функцијата за разговор во живо. Некои од популарните игри во оваа категорија вклучуваат:

 • Рулет во живо
 • Слатка Bonanza Candyland
 • Прагматичен Андар Бахар
 • Мега рулет
 • Златен богатство Baccarat

Џекпот игри

Додека играте на мобилното казино Lucky Days, можете да ги добиете најголемите добивки од игрите со џекпот. Тие вклучуваат и прогресивни и фиксни џекпот. Некои од џекпотовите се делат меѓу игрите од истиот провајдер на софтвер, додека други се независни. Некои од игрите вклучуваат:

 • Мега Мула
 • Божествена среќа
 • Големи милиони
 • Арапски ноќи
 • Мега Џокер

Блек Џек

Блек Џек е една од најпопуларните игри на маса што може да ја играте во кое било мобилно казино. Во мобилното казино Lucky Days, можете да изберете помеѓу различни варијанти на блек џек. Некои од блек џек игрите доаѓаат со верзија во живо која е достапна во казиното во живо. Некои од овие популарни блек џек игри вклучуваат:

 • Блек Џек Нео
 • Вегас центарот на Блек Џек
 • Класичен Блек Џек злато
 • Блек Џек за еден дек

Други игри понудени од Казино Лаки Дејс

Мобилното казино Lucky Days содржи огромна колекција на игри на маса и специјални игри. Покрај горенаведените типови на казина, мобилното казино Лаки Дејс нуди повеќе варијанти на глупости, бакара, рулет, видео покер и Сик Бо. Овие наслови вклучуваат

 • Сик Бо змејови
 • Прво лице Молња Рулет
 • Џек $ Подобро покер
 • Казино ХолдЕм
 • Игра на прво лице игра на зарове

Software

Горенаведената сеопфатна колекција на казино игри не би можела да биде возможна без да ги имаме соодветните добавувачи на софтвер. Мобилното казино Lucky Days соработува со некои од врвните провајдери на софтвер на пазарот денес. Можете да го користите името на студиото за да ја пребарувате омилената игра во казино. Некои од овие студија вклучуваат:

 • Play'n GO
 • Microgaming
 • Опуштете се играње
 • Еволуција
 • Switch Studios
Payments

Payments

Lucky Days им овозможува на играчите бројни опции за плаќање за депозити и повлекувања. Веб-страницата во моментов нуди плаќања преку 5 начини на депозит, вклучувајќи MasterCard, SticPay, Bank Transfer, Neteller, Visa . Сите трансакции се обработуваат брзо и безбедно.

Deposits

Имањето различни начини на плаќање дава слобода за тоа како да направите трансфери на средства. Мобилното казино Lucky Days доаѓа со конвенционални и опции за плаќање со криптовалути. Депозитите се бесплатни и инстант. За повеќето методи, повлекувањата се обработуваат во рок од 24 часа. Некои од популарните начини на плаќање во мобилното казино Lucky Days вклучуваат:

 • Скрил
 • Виза
 • Банкарски трансфер
 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Бран

Withdrawals

Повлекувањето на добивките кај Lucky Days е исто така брзо и лесно. Изберете го претпочитаниот начин на повлекување во касата, а потоа внесете го износот за повлекување. Во зависност од избраната услуга за плаќање и износ, времето за повлекување може да биде неколку часа или до неколку дена. Затоа, секогаш читајте ги условите за плаќање за секој банкарски начин на оваа веб-страница за да ја изберете идеалната опција.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

Американски долариUSD
+8
+6
Затвори

Languages

Кога мобилното казино има голема база на играчи, тие мора да земат предвид различни говорници на јазици. Мобилното казино Lucky Days не остана зад себе; нивната веб-страница е достапна на различни јазици. Повеќето од овие јазици се вообичаени во земјите каде што живеат овие играчи. Тие вклучуваат:

 • Англиски
 • германски
 • јапонски
 • норвешки
 • фински
+4
+2
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Во однос на лиценците, Lucky Days е регулирано од реномирани власти. Нивните акредитации покажуваат дека операторот е посветен на играчите да им даде безбедно и транспарентно искуство со мобилни игри.

Security

Во Lucky Days , довербата и безбедноста се врвни приоритети. Казиното користи модерни технологии за шифрирање за да се осигура дека сите трансакции и лични информации се безбедни од љубопитните очи. Покрај SSL шифрирањето, оваа страница за игри користи нераскинливи заштитни ѕидови за да ги заштити своите оддалечени сервери.

Responsible Gaming

Покрај тоа, Lucky Days сериозно го сфаќа одговорното играње и е посветено на промовирање безбедни практики. Апликацијата за игри нуди неколку алатки и ресурси за да им помогне на играчите да управуваат со нивните активности за игри и да играат одговорно. Некои алатки за одговорно играње на Lucky Days вклучуваат лимити за депозит, периоди на истекување и опции за самоисклучување. Покрај тоа, операторот работи со организации како GamCare и Gamblers Anonymous за да обезбеди брза и професионална поддршка за проблеми со коцкање.

Алатки за самоограничување

 • Алатка за време на ладење
 • Алатка за самооценување
About

About

Казиното Лаки Дејс е подружница во целосна сопственост на Raging Rhino NV, основана во 2019 година. Лиценцирано е и регулирано според законите за коцкање на Владата на Курасао. Дополнително, има уште една лиценца од Комисијата за игри на Kahnawake. Игрите на Lucky Days се ревидирани и сертифицирани од eCOGRA. eCOGRA е независна агенција за тестирање и организација за стандарди која се фокусира на онлајн коцкање со седиште во Лондон. Lucky Days Casino е ултра модерна онлајн платформа за коцкање која е на пазарот во последните 2 години. Тој е дом на експанзивна колекција на игри со различни слотови, рулет, блек џек, Кариби Студ и бакара. Ова ново мобилно казино различни банкарски опции, пакет за добредојде и сигурен тим за поддршка на клиентите. Статистички, мобилното казино Лаки Дејс има процент на исплата од 96%. Ја поддржува политиката на KYC и бара од сите играчи да го потврдат својот идентитет пред да направат трансфер на средства. Казиното Lucky Days е со седиште во Шведска и прифаќа скандинавски дизајн во својата платформа. Во овој преглед, ќе истакнеме некои од неговите уникатни карактеристики.

Зошто да играте мобилно казино Lucky Days?

Мобилното играње е новиот тренд во арената на онлајн казино. Мобилното казино Lucky Days нуди беспрекорно искуство со мобилни игри преку оптимизирање на својата страница со модерни визуелни слики и непречена навигација. Исто така, нуди профитабилни бонуси кои им помагаат на играчите да го зголемат својот фонд. Има и други промоции кои играчите можат да ги искористат за да продолжат да играат.

Мобилното казино Lucky Days им овозможува на играчите да играат во движење. Со мобилните игри доаѓа и мобилноста. Можете да уживате во омилениот слот или игра на маса во секое време кога имате пристап до интернет. И на крај, лобито за игри е диверзифицирано за да прими различни играчи во движење.

Апликации за казино Lucky Days

Во моментов, казиното Лаки нема казино наведено ниту на App Store ниту на Google Play продавницата. Сепак, ова не значи дека на играчот му е одбиено искуството со мобилни игри. Мобилната верзија е компатибилна со уреди со Android, iPad, iPhone и Windows.

Забелешка, може да наидете на апликации за казино на кои е испишан брендот Lucky Day. Ова се лажни апликации кои се користат од измамници за да украдат податоци за најавување на играчите. Бидете внимателни и секогаш чувствувајте се од консултација со тимот за поддршка ако наидете на сомнително. Новите изданија на апликации секогаш се објавуваат преку главната платформа за казино, а линкот за преземање е прикачен за безбедносни цели.

Каде можам да играм мобилно казино Lucky Days?

И покрај тоа што Казиното Lucky Days нема достапна апликација за казино, играчите можат да пристапат до него преку мобилни прелистувачи. Играчите кои користат Android, iPhone, iPad или Blackberry можат да ја вчитаат мобилната верзија на водечката страница за казино на нивните прелистувачи. Како ново казино, казиното Lucky Days направи одлична работа на нивната HTML5 страница. Верзијата HTML5 е поповршна и полесна од претходната верзија за инстант играње, при што повеќето казина полека се соочуваат. Се надеваме дека мобилното казино Lucky Day ќе објави апликација за преземање за своите мобилни корисници во иднина. Некои играчи претпочитаат апликација за казино отколку мобилната веб-верзија.

Кратки факти

Компанија: Raging Rhino N.V.
Година на основање: 2019

Account

Како што се очекуваше, создавањето сметка на Lucky Days е брзо и лесно. Посетете го mobilecasinorank-mk.com користејќи кој било ажуриран прелистувач на вашиот телефон и кликнете „Регистрирај се“ пред да дадете општи информации како име, адреса на е-пошта и датум на раѓање.

Support

Сите операции на мобилното казино Лаки Дејс се поддржани од професионален тим за поддршка. За некои општи прашања, можете да го посетите делот Често поставувани прашања (ЧПП) во Центарот за помош. Алтернативно, можете да контактирате со тимот за поддршка преку е-пошта или телефонски повик. Тие работат деноноќно за да обезбедат сите играчи да уживаат во нивните игри сесии.

Што ги оценуваме мобилните на Lucky Days и нивната апликација за казино

Мобилното казино Lucky Days може да се пофали со огромна колекција на казино игри со над 1.100 наслови за избор. Лобито за игри што постојано се проширува е поддржано од некои од врвните развивачи на софтвер во индустријата. И покрај тоа што нема мобилна апликација, мобилното казино Lucky Days е оптимизирано да ги нуди сите функции на мобилните прелистувачи. Нуди возбудливи бонуси и промоции со разумно барање за обложување од x30. За жал, мобилното казино Lucky Days има ограничени функции за поддршка на клиентите, ограничувајќи го пристапот на играчите до тимот за поддршка. Можете брзо да се придружите на мобилното казино Lucky Days со регистрирање на нивната веб-страница и отклучување на нивниот бонус пакет за добредојде.

Tips & Tricks

За да го подобриме вашето искуство со мобилни казино игри на Lucky Days , подготвивме неколку вредни совети за вас: * Одредете буџет пред да започнете да играте на Lucky Days и држете се до него. * Побарајте ги сите бонуси или промоции понудени од Lucky Days . * Играјте само игри со кои сте запознаени или уживате во играњето. * Секогаш играјте одговорно и не ги бркајте вашите загуби.

Promotions & Offers

Можно е да ги искористите различните интересни бонуси и промоции на Lucky Days . Специјалните понуди во ова мобилно казино ќе ги забавуваат играчите. Но, треба да знаете дека зделките на Lucky Days подлежат на одредби и услови. Кога одлучувате дали да прифатите некоја понуда, важно е внимателно да ги прочитате условите за бонусот, бидејќи може да има специфични барања што треба да ги исполните пред да можете да го повлечете бонусот.

Валути

Валути

Исто како и јазиците, на играчите им е удобно да се коцкаат со една валута над друга. Мобилното казино Lucky Days нуди и валути за фиат пари и криптовалути. Изборот на валута не влијае на пристапот на играчот до бонуси или промотивни понуди. Некои од популарните валути во мобилното казино Лаки Дејс вклучуваат:

 • евра
 • Новозеландски долари
 • американски долари
 • Канадски долари
 • Лајткоин
 • Биткоин
About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Од срцето на Рим, Матео Роси издлаби ниша како суштински рецензент на MobileCasinoRank. Спојувајќи го италијанскиот шмек со прецизна прецизност, рецензиите на Матео го осветлуваат светот на онлајн казиното, обезбедувајќи играчите да се движат со сигурност во мобилниот простор.

Send email
More posts by Matteo Rossi