Вести

August 2, 2023

Топ 3 бонуси за прв депозит за мобилни казино за играчите на Неосурф во август

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Неосурф е еден од најбезбедните начини на плаќање преку мобилни казино. Тоа им овозможува на коцкарите да депонираат средства на нивните казино апликации без нужно да им треба кредитна картичка или да ги откриваат нивните лични податоци. Накратко, Neosurf работи како припејд начин на плаќање.

Топ 3 бонуси за прв депозит за мобилни казино за играчите на Неосурф во август

Значи, ако планирате да го користите Neosurf за да вршите плаќања во казино, овој водич ги истражуваше најдобрите бонуси за добредојде за мобилни казино во август. Ќе дознаете за процентот на натпреварот, условот за обложување, придонесот во играта и повеќе.

6000 евра + 100 ФС во Локи

Бонуси за добредојде за мобилни казино не доаѓајте подобро од овој пакет. На Казино Локи, ќе барате 100% до 6.000 евра бонус за натпревар плус 100 бесплатни вртења на вашиот прв депозит од најмалку 30 евра. Новите играчи добиваат 20 бесплатни вртења за пет дена, иако регулирано мобилно казино не ја одредува играта на која ќе го користите бонусот за бесплатни вртења.

Други услови за оваа промоција за добредојде вклучуваат:

 • Бонусот за добредојде има услов за обложување 40 пати.
 • Максималниот влог додека се обложувате за исполнување на условот е 2 евра.
 • Играчите мора да го завршат условот за обложување во рок од 2 дена.
 • Максималната добивка од бесплатните вртења е 50 евра.

$100 + 100 FS во Боб Казино

Боб казино ги поканува новите играчи да се пријават и да направат а Депозит на Неосурф користејќи ја шифрата BEHAPPY за да побарате 100% бонус до $100 плус 100 бесплатни вртења. Играчите ќе добијат 25 бесплатни вртења во следните четири дена кои ќе се користат на Mayan Gods од Red Tiger Gaming.

Подолу се условите за играње со бонус за добредојде:

 • Максималниот облог за бонус игра е 5 долари.
 • Играчите мора да депонираат 20 долари или повеќе за да го добијат бонусот за натпреварот.
 • Добивките од бонусот и бесплатното вртење подлежат на услов за превртување 40 пати.
 • Фудбалерите на Финска не можат да бараат ниту една од нив бонуси за депозит.

100 € + 100 ФС на казиното Hell Spin

Ако бонусите за мобилни казино погоре не ве импресионираат, обидете се со бонусот од 100% до 100 евра на Пеколот спин казино. Играчите треба само да депонираат најмалку 20 евра за да го побараат пакетот за добредојде. Дополнително, ќе го користите бонус за бесплатни вртења на Wild Walker од Pragmatic Play, при што казиното го доделува на две рати од 50 вртења.

Дополнителни услови што треба да се исполнат вклучуваат:

 • Втората рата од 50 бесплатни вртења се кредитира по 24 часа.
 • На бонус за натпревар и добивките од бесплатни вртења имаат услов за обложување 40 пати.
 • Играчите од Финска, Јапонија, Грузија и Шведска не можат да бараат бонус за депозит.
 • Максималниот облог со активен бонус е 5 €.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести