Loki

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Сопственост и управуван од Dama NV, Loki Casino е лиценцирана платформа за коцкање со една од најголемите, најфасцинантните колекции на казино игри. Прекрасниот, модерен дизајн на ова онлајн казино ја прави навигацијата без напор за коцкарите. Тој се стреми да обезбеди најзадоволителни искуства за игри преку својот иновативен пристап кон модерното коцкање насочен кон клиентот.

Loki

Games

Казиното Локи е преполно со повеќе од 2500 казино игри со неспоредлив квалитет. Тие се од развивачи на софтвер од светска класа како Elk Studios, NetEnt, iSoftBet, Прагматична игра, Quickspin и Evolution Gaming. Овие игри се слотови, игри во живо, игри со Биткоин, игри на маса и џекпот, при што Cleo's Gold, Four Lucky Diamonds, Lightning Roulette и Sakura Fortune се едни од најиграните. Варијантите на покер што ги искористи ова казино вклучуваат покер со обетка и покер со заеднички карти. Играчите треба да го забележат фактот дека игрите на Loki Casino доаѓаат со највисоки стапки на исплата. За да добијат голема победа, тие мора да ги следат специфичните правила на играта и оние поставени од платформата за коцкање.

Withdrawals

За повлекување исплати, гејмерите имаат опции кои вклучуваат Visa, MasterCard, Neteller, банкарски трансфер, InstaDebit, Skrill, WebMoney, EcoPayz, AstroPay, UPayCard и Paysafecard. Додека времето за обработка е моментално за повеќето достапни методи за повлекување, Виза, MasterCard и банкарски трансфер траат еден до три банкарски дена. Играчите кои се одлучуваат да користат MasterCard мора да бидат во земји што го поддржуваат системот.

Валути

Играчите се слободни да изберат една валута од многуте што ова казино ги прифаќа. Тие вклучуваат EUR, BTC, NOK, AUD, USD и CAD. Поддршката за повеќе валути промовира инклузивност и практичност за сите коцкари. Оние кои ќе изберат БТК ќе им биде драго да знаат дека не постои максимално ограничување за повлекување, плус криптовата не се оданочува.

Bonuses

Покрај фантастичната игра, гејмерите во казиното Локи уживаат во различни бонуси. Има пакет за добредојде што играчите го добиваат откако ќе го направат својот прв депозит од 20 долари. Казиното им нуди и бонуси откако ќе ги финансираат нивните казино сметки по втор и трет пат. Други промоции вклучуваат високиот бонус и a бонус за среќен роденден.

Languages

Казиното Локи е на списокот на платформи за коцкање кои поддржуваат најмногу јазици (најмалку дваесет и четири). Коцкарите можат да пристапат до нивната веб-страница на англиски јазик, француски, германски, фински, шпански и многу повеќе, во зависност од нивните преференции. Опциите за повеќе јазици во ова казино ги пречекуваат играчите ширум светот и им овозможуваат да имаат незаборавни сесии за коцкање.

Mobile

Казиното Локи обезбедува одлични искуства за мобилни казино. Тие имаат одговорна апликација која играчите можат да ја преземат за да играат слотови и други игри користејќи ги нивните мобилни уреди. Ова овозможува максимална удобност и удобност бидејќи тие можат да се коцкаат додека се на која било локација. Неопходен е стабилен пристап до интернет за непречено мобилно коцкање на оваа платформа.

Support

Казиното Локи може да се пофали со исклучителен тим за поддршка на клиентите со кој играчите можат да контактираат преку услугата за разговор во живо на платформата 24/7. Може да користат и оние на кои им е потребна помош за кое било прашање support@lokicasino.com или +442080896812 за да стапите во контакт со срдечните професионалци за услуги на клиентите во секој момент. Сите овие опции за поддршка се идеални за сите коцкари ширум светот.

Deposits

Членовите на Loki Casino можат да ги користат нивните визи и MasterCard за да депонираат пари на нивните казино сметки. Други методи за инстант депозит обезбедени од ова популарно виртуелно казино се Skrill, CoinsPaid, Neteller, Zimpler, Neosurf, EcoPayz, WebMoney и Sticpay. Минималниот и максималниот износ што играчот може да го депонира зависи од конкретната опција за плаќање што ја избира.

Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (6)
Австралија
Германија
Ирска
Норвешка
Русија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (28)