Вести

July 5, 2023

Најдобрите бонуси за прв депозит на Neosurf за играчи на мобилни казино во јули '23

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Иако повеќето играчи би сакале да најдат бонус без депозит, многу апликации за мобилни казино нудат бонуси за депозит за нови играчи. И еден од начините да ги побарате овие награди е да депонирате средства користејќи Neosurf. Оваа опција ви овозможува да вршите сигурни и удобни плаќања во казино без да ги споделувате вашите банкарски податоци.

Најдобрите бонуси за прв депозит на Neosurf за играчи на мобилни казино во јули '23

Значи, во овој преглед, ќе ги откриете најдобрите бонуси за добредојде за мобилни казино Неосурф депозити. Ќе дознаете за барањата за обложување, процентот на совпаѓање, минималните депозити и другите услови за да направите информиран избор.

100% до 200 евра во EnergyCasino

Казино енергија е највисоко оценет сајт за коцкање во сопственост на Probe Investments Limited. По пријавувањето на ова мобилни казино, депонирајте средства користејќи Neosurf за да побарате бонус за добредојде од 100% до 200 евра. Ова значи дека казиното ќе ве награди со износ на бонус што не може да се повлече еднаков на вашиот депозит. Возбудливо, овој бонус за натпревар има еден од најниските барања за обложување на 25x.

Казиното исто така ве наградува со 50% до 200 евра бонус за повторно вчитување откако ќе го искористите пакетот за добредојде. Направете втор депозит користејќи го начинот на плаќање за да побарате 50% од износот на вашиот депозит во бонус што не може да се повлече. 

Подолу се условите за бонус:

 • Условот за обложување е 30x.
 • Максималниот износ на облогот за бонус е 5 €.
 • Бонусот важи 30 дена.

100% до 150 евра во DublinBet

DublinBet е искусно мобилно казино кое постои од 2004 година. Оваа платформа лиценцирана од Курасао постои толку долго, веројатно поради возбудливите бонуси и промоции. На Казино DublinBet, вашиот прв депозит на Neosurf ќе дојде со бонус за натпревар од 100% до 150 евра. Вториот депозит има бонус за повторно вчитување од 50% до 100 евра.

Но како и другите бонуси за добредојде во казино, оваа промоција има одредби и услови, вклучувајќи:

 • 20 € минимум депозит.
 • 30x услов за обложување за бонусот + депозит.
 • Максималниот износ на облогот е 5 €.
 • Слотовите за бонуси за купување не придонесуваат за исполнување на барањата за обложување.
 • Бонусот на натпреварот важи 30 дена.

300% до 1.000 евра во Wild Tornado

Диво торнадо е казино од 2017 година во сопственост на Дама Н.В. Ова мобилно казино има една од најголемите понуди за добредојде за играчи кои завршуваат депозити користејќи Neosurf и други квалификациски опции за плаќање. Казиното има пакет бонус за добредојде од 1.000 евра, дистрибуиран до четири депозити.

 • Прв депозит: 100% до 300 €.
 • Втор депозит: 50% до 200 евра со WILD2 код.
 • Трет депозит: 50% до 200 евра со WILD3 код.
 • Четврти депозит: 100% до 300 евра со WILD4 код.

Условот за обложување за износот на бонусот е 40x. Исто така, минималниот депозит за понудите за добредојде е 20 евра, а играчите имаат три дена да ги обложуваат бонусите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести