Dublinbet

Age Limit
Dublinbet
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Dublinbet Mobile Casino е онлајн филијала на вистинско копнено казино лоцирано во Даблин. Оваа онлајн платформа беше лансирана во 2012 година за да им даде на играчите возбудливо искуство со игри со игри со дилери во живо. Целосно е во сопственост на Mobile Technology Marketing BV, компанија регистрирана и лиценцирана од Одборот за контрола на игри во Курасао. Тие нудат широк спектар на игри како што се игри на маса, игри во живо и уникатни слотови.

Games

Онлајн казиното нуди одлична библиотека на игри со реален звук и добра графика. Тие имаат уникатни слотови, игри со дилери во живо и игри на маса. Популарните наслови на игри вклучуваат Baccarat, Roulette, Blackjack, Caribbean Stud, Casino Holdem, Craps, Pai Gow, Poker Scratch-картички, слотови и Texas Holdem.

Withdrawals

Процесот на повлекување е прилично едноставен и безбеден. Поддржаните опции за повлекување вклучуваат банкарски трансфери, Interac, Mastercard, Klarna, Neteller, Skrill и Visa. Средствата се обработуваат во рок од 24 часа, но вашиот претпочитан метод за повлекување зависи од тоа колку брзо тие влегуваат на вашата сметка.

Валути

Играчите во ова казино доаѓаат од различни места во овој свет. За погодност и непречени трансакции, онлајн казиното ги поддржува главните валути широко користени низ целиот свет. Валутите што ги поддржуваат се еврото и американскиот долар. Можете да изберете кој било во зависност од вашата желба.

Bonuses

Dublinbet Mobile Casino нуди неверојатен бонус за добредојде што изнесува до 100% до 425 долари за сите нови играчи. Бонусот за добредојде е достапен во два депозити. Првиот депозит ви заработува совпаѓање од 150% до 225 долари, додека вториот депозит ве наградува со совпаѓање од 50% до 200 долари. Минималниот депозит за барање на овој бонус е 20 УСД. Другите понуди вклучуваат враќање на готовина и бесплатни вртења.

Languages

Казиното Dublinbet не е само за жителите на Ирска. Играчите од целиот свет, без разлика на нивната локација, можат да играат во казиното Dublinbet. Токму поради оваа разновидност, онлајн казиното има интегрирано неколку јазици за своите фанови. Јазиците поддржани во ова казино се англиски, француски, германски и шпански.

Software

Казиното потроши прилично богатство за да вработи врвни и познати провајдери на софтвер. Казиното има повеќе од десет провајдери на софтвер кои ја поддржуваат нивната експанзивна и уникатна колекција на игри. Добавувачите на софтвер вклучуваат Authentic gaming, Big time Gaming, Evolution gaming, Hacksaw Gaming, Realtime gaming, Play'n GO, Relax Gaming, Slingo, Spearhead, NetEnt и Kalamba Games.

Support

Казиното Dublinbet има професионален тим кој нуди поддршка деноноќно. Нивниот главен приоритет е да одговараат на прашања што е можно побрзо за да имаат добро време за играње. Можете да контактирате со нив преку разговор во живо или преку е-пошта.

Deposits

Казиното Dublinbet им овозможува на играчите да прават удобни и безбедни трансакции. Мобилното казино се грижи за играчите кои користат PayPal и виза. Тие имаат неколку начини на депозит во зависност од преференциите на играчите. Банкарските методи дозволени за депозити вклучуваат Interac, Visa, Klama, Mastercard, Neteller, Skrill итн.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојдеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Ирска
Канада
Колумбија
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Перу
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming