Вести

July 25, 2023

Играјте бесплатни мобилни слотови во Wild Tornado со промоција на Lucky Hours

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Промоциите за лојалност на мобилните казино може да се појават на многу начини. За некои, неделното враќање на готовина и членствата на ВИП го нудат најдобриот начин да се задржат лојалните играчи. Но, други како Wild Tornado имаат сосема поинаков пристап. Во ова казино, ќе уживате бесплатно да играте слотови за мобилни телефони од понеделник до петок, благодарение на промоцијата „Среќни часови“.

Играјте бесплатни мобилни слотови во Wild Tornado со промоција на Lucky Hours

Затоа, продолжете да читате за да дознаете за што е оваа возбудлива промоција. Ќе го откриете минималниот депозит на промоцијата, барањата за обложување, бонус кодот и други витални компоненти.

Која е промоцијата на Lucky Hours во Wild Tornado?

Среќни часови е а бонус за бесплатни вртења достапни за барање од понеделник до петок во Казино за диви торнадо. Играчите можат да го бараат овој неделен бонус еднаш дневно, а наградата истекува точно по еден ден. Значи, искористете ги сите ваши бесплатни вртења пред референтниот период.

Бројот на бесплатни вртења што ги добивате зависи од износот на вашиот депозит. Изберете еден од овие бонуси за казино:

  • Депонирајте 30 евра или 0,0012 БТК користејќи го LUCKY кодот за да побарате 30 бесплатни вртења.
  • Депонирајте 50 евра или 0,0020 БТК користејќи ја шифрата LUCKY50 за да побарате 50 бесплатни вртења.
  • Депонирајте 100 евра или 0,0039 БТК користејќи ја шифрата LUCKY100 за да побарате 100 бесплатни вртења.

Запомнете дека можете да депонирате средства во повеќе валути. На пример, можете да депонирате 100 долари или 200 канадски долари за да побарате 100 бесплатни вртења.

Услови и правила за промоција на Lucky Hours

Од витално значење е да ги прочитате одредбите и условите за кој било бонус пред да го притиснете копчето „побарување“. Со промоцијата Lucky Hours на Wild Tornado, играчите мора да користат бесплатни вртења на одредени мобилни слотови. Тие вклучуваат:

  • Royal High Road од BGaming
  • Elvis Frog Trueways од BGaming
  • Gift Rush од BGaming
  • Wild Cash x9990 од BGaming
  • Диви торнадо крипто од BGaming

Друга витална состојба во ова бонус за депозит е условот за обложување. Играчите мора да го исполнат условот за обложување 40 пати пред да ги повлечат добивките од бесплатните вртења. Имајте предвид дека износот на обложување со користење на бонусот е 0,50 евра.

Тоа е сè што има за овој неделен бонус за бесплатни вртења. Кога играте користејќи ги бонусните токени, CasinoRank ве советува да изберете игри со најниска можна предност и нестабилност за да ги подобрите вашите шанси за барање за повлекување. Исто така, гледајте го бонусот како опција само за да ги пробате наведените слотови на регулирано мобилно казино затоа што победата никогаш не е загарантирана.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести