Spinia

Age Limit
Spinia
Spinia is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Spinia

Мобилното казино Spinia е ново мобилно казино кое освојува срца на многу играчи. Тој нуди фантастично патување за откривање на сите најдобри слотови од најперспективните провајдери во индустријата. Но, не е само да ве запознаеме со нови и возбудливи игри. Можете исто така да се опуштите и да уживате во класичните титули по кои копнее секој играч. Тие се движат од игри со дилери во живо или слотови со високи октани со неверојатни бонус карактеристики. Spinia е за сите да се забавувате додека ги вртите ролните имајќи ја предвид безбедноста.

Мобилното казино Spinia работи под лиценца на Малта од своето основање во 2018 година. Оваа MGA лиценца обезбедува сеопфатна отвореност на сите процеси и резултати, истовремено обезбедувајќи безбедност.

Зошто да играте Spinia Mobile Casino?

Мобилното казино Spinia е одлична установа за коцкање каде играчите доживуваат одлично време. Има симплистички стил и фантастичен дизајн што го олеснува навигацијата. N1 Interactive Ltd ги извршува сите операции на ова мобилно казино. Експертизата за водење на повеќе од едно казина го прави ова новоформирано мобилно казино да ги исполни барањата на разновидна клиентела ширум светот. Покрај тоа, играчите добиваат неверојатни бонуси и нудат само за пријавување.

Може да играте над 2.000 слотови и казино игри во живо, а ако освоите еден од бројните големи џекпот, можеби ќе танцувате до крајот на животот. Направете сигурен депозит во казиното Spinia и веднаш добијте го вашиот бонус за добредојде.

Казино апликации Spinia

Онлајн казино игрите се повеќе се префрлаат на мобилната платформа поради леснотијата на пристап и преносливоста. Одамна поминаа деновите кога играчите требаше да седнат во физичко казино или на компјутерот во нивниот дом за да играат игри. Spinia ги таргетира мобилните гејмери со одлична локација која е лесна за користење, изградена со модерни функции и содржи специјални бонуси достапни на мобилен телефон. Казиното Spinia заработи репутација за доверливост на десктоп и мобилни платформи. Може да играте игри во лет, без грижи, без никакви проблеми. Мобилното казино е оптимизирано за паметни телефони со iPhone и Android. Можете да ги играте повеќето игри од каде било и во секое време.

Каде можам да играм Spinia Mobile Casino

Spinia располага со верзија на прелистувач која ви овозможува да играте веднаш без да преземате апликации. Работи и на десктоп компјутери и на мобилни уреди. Мобилната верзија вклучува кориснички интерфејс кој е едноставен и интуитивен, како и удобен и целосно функционален.

Казиното Spinia автоматски ја прилагодува својата големина за да одговара на мал телефон или голем таблет. Нема потреба да се грижите за просторот на дискот или барањата за програмата бидејќи сè е направено онлајн и не бара преземања. Потребен е само прелистувач кој поддржува HTML5, но практично сите неодамнешни прелистувачи можат да ја користат оваа технологија. Игрите се оптимизирани за уреди со Android и iOS.

About

Мобилното казино Spinia е на пазарот од 2018 година. Нуди казино игри во живо, слотови, коцки и игри на маса. Тој е член на казина N1 Interactive Ltd. Работи според главната лиценца на матичната компанија издадена од органот за коцкање на Малта. Депозитите и повлекувањата може да се направат со користење на повеќе опции.

Games

Мобилното казино Spinia нуди сеопфатно казино лоби напојувано од врвни развивачи на софтвер. Сите игри се поделени во различни жанрови. Играчите можат лесно да ги бараат своите омилени игри користејќи го пребарувачот или списокот со провајдери на софтвер. Некои од овие игри се достапни во демо верзијата, додека други не се достапни. 

слотови

Spinia денес има над 2.100 слотови на располагање од основањето на компанијата. Едно нешто што треба да го знаете за ова казино е дека тие даваат приоритет на квалитетот пред квантитетот. Така, тие воведуваат слотови само кога имаат нешто уникатно да понудат. Тие вклучуваат:

 • Ѕвездено избувнување 
 • Крипти на среќата
 • Деми богови III
 • Книга на мртвите 
 • Вуду злато.

Блек Џек

Блек Џек, обично познат како 21, нашироко се смета за најпопуларно казино на глобално ниво. Има многу различни верзии на Блек Џек за избор, особено кога играте онлајн. Мобилното казино Spinia нуди:

 • Блек Џек ВИП
 • Сите облози Блек Џек
 • Атлантик Сити Блек Џек
 • Класичен Блек Џек
 • Класичен брзина Блек Џек

Рулет

Петнаесет ултра автентични игри со рулет се хостирани на Spinia од водечкиот провајдер на рулет во живо во светот. Оваа игра се игра на различни начини и со повеќе облози. Неколку од овие игри вклучуваат;

 • Мега рулет
 • Американски рулет 
 • Рулет Кралска
 • Рулет златен чип
 • Авто-рулет

Други игри

Казиното „Спинија“ редовно организира турнири, трки и лотарии меѓу своите клиенти, со парични награди и бесплатни вртења. Одете во картичката Турнири во главното мени на веб-страницата на казиното за да дознаете кои промоции се достапни во моментов. Тие исто така можат да играат специјализирани игри што се наоѓаат во ова казино. Тие вклучуваат:

 • Фаќач на соништа
 • Златна серија на Вегас Газа
 • Молња коцки
 • Deuces Wild
 • Топ картичка

Bonuses

Spinia го знае значењето на одржувањето на своите играчи среќни и ангажирани, поради што им нуди бројни можности да бараат бесплатни готовина и бесплатни вртења дневно. Започнувате со дарежлив бонус пакет во вредност од 250 €/$ плус 50 бесплатни вртења. Сите бонуси имаат рок на траење, а сите исплати на бонус што не се потрошени ќе бидат изгубени.

Може да добиете бонуси откако ќе ги направите првите две депозити, а можете да добивате и бесплатни вртења со двете. Можете исто така да ги сортирате игрите по поднаслови како „популарно“, „купување бонус“ и „падови и победи“, меѓу другото. Секој месец, страницата додава нови простори за да ги одржува работите свежи.

Payments

За среќа, играчите на Spinia имаат различни избори за мобилно банкарство: Клиентите во Spinia Casino можат да ги користат најпопуларните е-паричници и дебитни/кредитни картички и банкарски трансфер, кој не е достапен во многу други онлајн казина, имено;

 • Доверливо
 • PaySafe картичка
 • Виза
 • Скрил
 • Неосурф

Валути

Spinia прифаќа широк спектар на валути од кои играчите можат да изберат. Тоа е помалку ограничувачко во споредба со другите платформи за игри. Казино Spinia може да биде вистинската опција за вас како играч ако барате казина што поддржуваат;

 • Руски урнатини
 • Новозеландски долар
 • Норвешка круна
 • евра
 • Американски долар

Languages

Казино Спинија се труди најдобро да ги задоволи играчите од целиот свет и е достапно на шест јазици: англиски, германски, суоми, норшки, полски и руски. Главниот интерфејс е претставен на англиски јазик, но лесно може да се префрли на нивниот јазик на претпочитање од главната страница.

Software

Ќе видите неверојатна разновидност на провајдери додека напредувате низ секој тип на игра. Некои развивачи на софтвер се фокусираат на игри во живо, додека други обезбедуваат класични игри. Сите овие студија се реномирани и покрај тоа што се млади. Тие вклучуваат:. 

 • NetEnt
 • Прагматична игра
 • Аматик индустрии
 • Microgaming 
 • Автентични игри

Support

Секој член на одделот за поддршка со кој разговаравме беше пријателски расположен и подготвен да ни помогне кога ни требаше. Освен разговорот во живо, тестиравме и испраќање е-пошта за да видиме колку време ќе биде потребно за да се добие одговор. Тимот за поддршка на Spinia не изненади со брзо одговор, што значи дека нема да треба долго да чекате, без разлика која опција ќе ја изберете.

Зошто ја оценуваме Spinia Mobile и нивната апликација за казино

Казиното „Спинија“ е професионално казино кое на играчите им нуди сè што им е потребно за да го имаат најдоброто можно искуство со онлајн игри. Ова казино им нуди на гејмерите незаменлив избор кога станува збор за поки. Играчите можат да изберат од 70 добавувачи на софтвер за да играат игри со џекпот и најсовремени поки.

Достапна е голема понуда за добредојде, што значи дека новите играчи се наградени на нивните први две депозити, како и бесплатни вртења при регистрација. Фактот дека можете да добиете повторно вчитување е значајна придобивка. Поради соработката со Evolution Gaming, опцијата за казино во живо дава фасцинантно искуство.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Руски
Фински
БонусиБонуси (6)
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавување
ВИП бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Германија
Грција
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Русија
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (3)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (39)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Authentic Gaming
BallyBarcrest GamesBetsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Gaming1
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nolimit City
NovomaticPlay'n GOPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Sthlm Gaming
ThunderkickWMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet