Slotozen Mobile Casino Преглед

Age Limit
Slotozen
Slotozen is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За Slotozen

Овој Mobile Casino е основан во 2022 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 28.09.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Slotozen добива 7 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Slotozen

Slotozen нуди добро познати игри како што се Бинго, Бакара, Блек Џек, Покер, Слотови , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino одговара на Mobile Casino-љубовници во потрага по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Slotozen

Зад игрите што ги нуди Slotozen стојат некои од најомилените производители во индустријата. Slotozen обезбедува игри направени од производители како што се Amatic Industries, Real Time Gaming, LuckyStreak, IGT (WagerWorks), Betsoft , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Slotozen

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Slotozen исто така ги поздравува играчите кои користат Skrill, Paysafe Card, EcoPayz и многу повеќе.

Зошто да играте во Slotozen ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во Slotozen поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Slotozen е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.0
Добрите
+ Крипто-пријателски
+ 24/7 поддршка на клиентите
+ Дарежливи промоции

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Германски
Ирски
БонусиБонуси (8)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојдеКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (12)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (9)
Јужна Африка
Австралија
Австрија
Бразил
Германија
Индија
Ирска
Нов Зеланд
Норвешка
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bradesco
Coinspaid
Crypto
EcoPayz
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Pay4Fun
Paysafe Card
Pix
Rapid Transfer
Santander
Skrill
Sofort
Volt
iDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
Absolute Live Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Bulletproof Games
Casino Technology
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamevy
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron Interactive
Leap Gaming
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Paltipus
Platipus Gaming
Pragmatic PlayRabcatReal Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet