Slothino

Age Limit
Slothino
Slothino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

За Slothino

Овој Mobile Casino е основан во 2020 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 25.01.2021 . Врз основа на севкупните искуства на играчот на мобилниот казино, Slothino добива 8 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на обезбедени игри, бонуси, опции за плаќање и друго .

Игри понудени на Slothino

Slothino нуди добро познати игри како што се Тексас Холдем, Карибски Студ, Крепс, Бакара, Слотови , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Slothino

Зад игрите што ги нуди Slothino стојат некои од најомилените производители во индустријата. Slothino обезбедува игри направени од производители како што се Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Quickspin, GreenTube, Red Rake Gaming , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Slothino

Со оглед на тоа што овој провајдер е популарен во земји како што се , овој Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal. Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Slothino исто така ги поздравува играчите кои користат Credit Cards, Debit Card, Visa, Neteller, MasterCard и повеќе.

Зошто да играте во Slothino ?

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Slothino е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања, играчите подолу ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Фински
Холандски
БонусиБонуси (2)
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (1)
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (2)
Финска
Холандија
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
СофтверСофтвер (22)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution GamingGreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming