Топ 10 Real Time Gaming Мобилно Казино

Realtime Gaming е оператор и развивач на онлајн казино, кој обезбедува решенија за игри за десктоп и мобилни уреди. Тие нудат широк спектар на возбудливи игри, вклучувајќи игри на маса и карти, слотови за казино и видео покер. Тие ги снабдуваат своите оператори со обемна апликација за back office за да им помогнат да управуваат со нивниот бизнис.

Топ 10 Real Time Gaming Мобилно Казино
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Топ 7 развивачи на крипто игри на пазарот на iGaming
2021-06-28

Топ 7 развивачи на крипто игри на пазарот на iGaming

Казино индустријата претрпе многу трансформации. Започна во 1995 година кога беше лансирано првото онлајн казино за да го направи целото коцкарско искуство позабавно и поудобно. Потоа, девет години подоцна, друга технологија во форма на мобилни казина се појави во употреба за да им помогне на играчите да се коцкаат каде било и во секое време.