Rapid Casino

Age Limit
Rapid Casino
Rapid Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

За Rapid Casino

Овој Mobile Casino е основан во 2021 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 10.11.2021 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Rapid Casino добива 7.4 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Rapid Casino

Rapid Casino нуди добро познати игри како што се Слотови, Рулет, Блек Џек, Бакара, Сик Бо , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Rapid Casino

Зад игрите што ги нуди Rapid Casino стојат некои од најомилените производители во индустријата. Rapid Casino обезбедува игри направени од производители како што се Pragmatic Play, Play'n GO, Relax Gaming, Push Gaming, Quickspin , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Rapid Casino

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Rapid Casino исто така ги поздравува играчите кои користат Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, EcoPayz и повеќе.

Зошто да играте во Rapid Casino ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во Rapid Casino поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Rapid Casino е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Фински
Француски
БонусиБонуси (1)
Бонус кодови
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (5)
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Финска
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (23)
1x2Gaming
4ThePlayer
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Games Labs
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Spearhead
Sthlm Gaming