Топ 10 Random Logic Мобилно Казино

Random Logic создава мобилни апликации за игри околу друштвени игри, тривијални игри, загатки и игри со зборови. Откако започнаа во 2013 година, тие брзо пораснаа и станаа многу успешни. Имаат Фејсбук страница, а игрите може да се играат и на Фејсбук. Играчите можат да заработуваат или купуваат монети, што им овозможува да активираат корисни совети.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)