No Bonus Casino

Age Limit
No Bonus Casino
No Bonus Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

L&L Europe Ltd работи без бонус казино и е лиценциран во Малта, како и под Комисијата за коцкање на ОК. Казиното е андроид пријателско за оние кои сакаат да играат со мобилен уред. Интерфејсот на казиното е зафатен, но е лесен за користење и е натоварен со информации.

Играјте од апликацијата за казино или веб-страницата за мобилни уреди

No Bonus Casino е врвна веб-страница за мобилни телефони што нуди мулти-софтверски игри. Изборот на вашите најдобри игри е лесно на мобилни платформи и десктоп компјутери. 

Откако ќе завршите со изборот на вашата игра, веб-страницата Без депозит не бара дополнителни приклучоци за мобилни играчи. Можете да почнете да играте веднаш доколку имате стабилна интернет конекција. 

Сепак, флеш плеерите на вашите прелистувачи може да бараат редовно ажурирање. Овие ажурирања се потребни бидејќи новите игри од веб-локацијата обично доаѓаат со најновите функции за компатибилност со флеш плеер. 

Нема бонус казино се грижи за вас ако сакате играње преку апликацијата. Од веб-локацијата, можеби нема да ја добиете опцијата за преземање. Сепак, тој е достапен на казино-apps.net. Има флеш опција за преземање за корисниците на Android, додека играчите на iOS можат слободно да ја преземат апликацијата од продавницата. 

Пристапот до игрите преку мобилната апликација е корисен на многу начини. Кога коцкарите се најавуваат во нивните апликации, тие лесно можат да се поврзат со омилените игри, кои се појавуваат веднаш кога ќе го допрете клучот од играта. 

Навигацијата по селекции е лесно бидејќи апликацијата може да се зумира за да се добие јасен преглед на игрите и бонусните порции. Дополнително, мобилната апликација е совршен начин да им дадете можност на најдобрите игри додека патувате.

Games

Без бонус казино е дом на голем пакет на игри. Играчите го сакаат фактот дека можат да се забавуваат играјќи ги овие игри дома без барања за преземање. 

Со посета на веб-страницата на казиното на вашиот паметен телефон и таблет со Android, или iPhone, iPad или MacBook, добивате моментален пристап до разни игри. 

Изборите за игри може да се појават на нивниот интерфејс за играчите на мобилни апликации, во зависност од нивните претходни избори. Исто така, апликацијата може да ги предложи најновите понудени додатоци или игри. Без бонус казино ветува неограничена забава од овие категории, без разлика на патеката што ја оди играчот. 

Мобилни видео слотови

Играњето со слот е екстремно забавно, првенствено кога се пристапува преку мобилните екрани. Атрактивната 3D графика, добро осветлените анимации и привлечната видео содржина дополнително ја анимираат играта. 

На веб-страницата или апликацијата No Bonus Casino, можете да уживате во неограничен пристап до сите овие функции на вашиот мобилен уред. Специфичните наслови кои го нудат ова искуство ги вклучуваат Rise of Olympus, Jumanji и Rainbow Riches. 

Мобилни игри на маса

Трпезните игри во Казино без бонус им овозможуваат на гејмерите вистинско копнено искуство во казино дома. Вообичаено, нема потреба да патувате во казина од тули и малтер бидејќи виртуелните маси на вашиот мобилен уред испуштаат привлечно искуство со игри. Додека се тука, играчите можат да ги изберат опциите Рулет, Блек Џек и Бакара.

Withdrawals

Методите за повлекување во No Bonus Casino се слични на методите за депозит. Истиот процес на плаќање што се користи за депозити обично ќе се користи за повлекување. Иако, некои од обработувачите на плаќање нема да ги прифатат депозитите за повлекување. Ова значи дека играчот треба да избере алтернативен метод.

Languages

No Bonus Casino не нуди толку многу јазични избори како некои од другите онлајн казина, но тие нудат превод на нивната страница од англиски на германски, фински, норвешки и шведски. Играчите кои сакаат да ја користат страницата на јазик различен од англискиот, лесно можат да направат префрлување во паѓачкото мени.

Live Casino

Со игрите во живо на Без бонус Казино, мобилните игри стануваат поизвонредни. Како што започнуваат сесиите за игри, крупиите го осветлуваат екранот со упатства и зделки. Преносот на играта во живо во фудбалското студио додава дополнителна возбуда на редовните игри на маса во живо.

Promotions & Offers

Бонусот во No Bonus Casino е единствен затоа што нема бонус. Наместо тоа, казиното избра да понуди 10% поврат на готовина на тековна основа. Вообичаено, со бонусите што ги нудат онлајн казина, постојат ограничувања за играње. Нема бонус казино смета дека подобар пристап е да се вратат парите без услови за играње.

Software

Ниту еден бонус казино не сака да биде сигурен дека го обезбедува најдоброто онлајн казино искуство. Тие го постигнаа ова со користење на најдобрите провајдери на софтвер, кои ги вклучуваат NetEnt, Microgaming, Big Time Gaming, Amatic и SG Digital, со казино игрите во живо кои се напојувани од Evolution. Сите овие се импресивни провајдери.

Support

Има неколку одлични опции за оние кои треба да се потпрат на поддршката од казиното за помош. Веб-страницата дава пристап до разговор во живо, каде што претставниците овде ќе се занимаваат со прашања. Друга опција е да ја користите услугата за е-пошта за контакт за поддршка. Или повикувањето на делот ЧПП може да помогне.

Deposits

Оние кои сакаат да играат во No Bonus Casino ќе бидат најзадоволни од опциите што се достапни за депозити. Тие се состојат од Neteller, Visa, Mastercard, Trustly, Paysafecard, Giropay, Klarna, Zimpler, Skrill, Interac, TSI, како и банкарски трансфер. Ова се најчестите форми на портали за плаќање и картички.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2013
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шведски
БонусиБонуси (2)
Без обложувачки бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (2)
Евра
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (6)
Јужна Африка
Индија
Ирска
Канада
Обединето Кралство
Шведска
ИгриИгри (16)
ЛиценциЛиценци (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardMasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
СофтверСофтвер (18)