Joo Casino

Age Limit
Joo Casino
Joo Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Основано во 2014 година, Joo Casino е еден од поискусните iGaming брендови. Joo Casino Во моментов е контролирано од кипарската компанија Dama NV, исто така е лиценцирано од Владата на Курасао, која е една од врвните регулатори на пазарот. Играчите можат да бидат сигурни за нивната безбедност на оваа страница.

Joo казиното е добро дизајнирано. Менито, кое се наоѓа на горниот дел од екранот, е лесно за навигација и овозможува пријатно искуство за корисниците.

Страниците брзо се вчитуваат, така што постои мала опасност од временско задоцнување кога сакате да пристапите на одредена област на страницата.

Joo Casino

Games

Joo Casino е многу добро снабдено кога станува збор за неговиот избор на игри. Бидејќи Joo Casino ги повикува услугите на најдобрите развивачи на игри во индустријата, квалитетот е исклучително висок. Игрите обично доаѓаат од такви како NetEnt, Pragmatic Play и Microgaming, за да можете да им верувате на видовите игри на кои ќе одлучите да се занесете. Joo Casino има широко портфолио на игри што вклучува видео слотови и игри на маса.

Bonuses

Joo Casino обезбедува многу опции за бонуси за играчите. Во понеделник и среда, редовните бонуси се дистрибуираат до играчите што прават депозити. Може да добиете исти бонус од 40% во понеделник и до 50 бесплатни вртења во среда.

Покрај тоа, Joo Casino одржува голем број турнири во текот на годината. Ова покажува дека играчите се соочуваат еден против друг за да се борат за најголемите награди. Сезонските бонуси се исто така вообичаена карактеристика во Joo Casino.

Бонус за добредојде

Играчите можат да земат бонус за добредојде кога ќе се пријават во Joo Casino. Тие се доделуваат од првите четири депозити што се направени. Првиот депозит е 100% совпаднат бонус до 100 евра, како и 100 бесплатни вртења. Вториот е означен како 50% совпаднат бонус до 100 евра, додека третиот дава 75% усогласен бонус до 150 евра. Четвртиот и последен депозит дава уште еден 100% усогласен бонус до 100 евра со 50 бесплатни вртења.

Бонусот за добредојде и добивките од бесплатните вртења имаат приложени барања за обложување од 50 пати.

Payments

Joo казиното е многу разноврсно и исто така е прилично флексибилно како давател на плаќање. Достапни се традиционални методи, како што се плаќањата со дебитна картичка. Постојат и посовремени методи како е-паричници и криптовалута. Joo Casino ја има секоја база опфатена во овој оддел што ќе ги задоволи новите играчи.

Mobile

Joo Casino има фантастичен мобилен прелистувач. Секциите се многу интуитивни и во суштина тоа е намалена верзија на страницата за работна површина. Веб-страницата во целина е исклучително одговорна.

Total score7.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (8)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавување
ВИП бонус
Депозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (9)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (33)
Јапонија
Австралија
Аргентина
Белизе
Боливија
Бразил
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Доминиканска Република
Еквадор
Ел Салвадор
Канада
Колумбија
Коста Рика
Куба
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Панама
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Суринаме
Тајланд
Украина
Уругвај
Финска
Хаити
Хондурас
Чиле
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (20)
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillVisa
WebMoney
СофтверСофтвер (5)