Искуство со мобилни казино: Hyper Casino Преглед 2024

Hyper CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.87/10
БонусБонус 100 долари
Дарежливи бонус понуди
Возбудливи промоции
700+ игри
Турнири
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Возбудливи промоции
700+ игри
Турнири
Hyper Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Промоцијата на бонус за хипер казино се совпаѓа со вашите први две депозити 100 проценти, што ви овозможува да ги искористите бесплатните средства за да го бркате џекпотот и да ја пробате вашата среќа! Мора да исполните сет на барања за да ги исплатите парите од бонусот, кои се идентични и за првиот и за вториот депозит. Ако депонирате 100 канадски долари, ќе заработите дополнителен поттик од 100 канадски долари.

Хипер бесплатните вртења, покрај бонус долари, се уште еден вид бонус што можете да го добивате секоја недела. За да се квалификувате за овие вртења, мора да направите депозит од најмалку 20 канадски долари.

Депозит бонусДепозит бонус
Games

Games

Сите Hyper казино игри се достапни за играње на компјутери преку преземената платформа, како и на мобилни уреди со оперативни системи Android, iOS, Windows и Mac преку апликацијата. Бидејќи сите игри се многу подесени, поддршката за хипер флеш казино функционира беспрекорно и на мобилните уреди и на компјутерите, без оглед на поставувањето или перформансите на системот.

слотови

Играчите на Hyper Canada ќе ги обожаваат Hyper слотови, кои имаат повеќе од 100 различни слотови од кои може да се удри и да се профитира. Секоја недела, постои кампања наречена „Најдобар слот на неделата“, во која можете да освоите бесплатни вртења за одредена игра со слот, кои можете да ги раширите во одреден временски период.

Игри на маса

Класичните игри на маса се нераскинлива карактеристика на секое казино, а онлајн коцкарницата Hyper flash казино не е исклучок! Уживајте во класичните верзии на блек џек, покер, рулет, бакара и други популарни игри на маса во различни варијации! Постојат неколку други игри, како што се бинго или гребење картички, кои даваат одлични награди и награди.

+3
+1
Затвори

Software

Повеќе од 700 различни игри од водечки софтверски компании како што се Microgaming, Amatic, Blueprint, NetEnt, Evolution Gaming, IGT и други се достапни благодарение на технологијата Hyper flash.

Payments

Payments

Додека страницата нуди различни опции за плаќање, достапноста на овие опции се разликува по земја. Не се наплаќаат такси за сите депозити што ги правите, но повлекувањата подлежат на мала провизија која варира во зависност од начинот на повлекување.

Опцијата хипер PayPal, на пример, подлежи на такса од 2%. Исто така, постои дневно ограничување за повлекување од 5.500 канадски долари дневно, но не постои таков лимит за депозити. Можете да ставите пари колку што сакате. Следниве се некои од опциите:

 • Paypal
 • Скрил
 • Mastercard
 • Виза картички
 • Нетлер
€10
Минимален депозит
€30
Минимално повлекување

Deposits

Депонирањето средства на Hyper Casino е јасен процес. Прво, изберете го претпочитаниот начин на депозит во благајната на веб-локацијата, а потоа внесете ја сумата што сакате да ја депонирате. После тоа, следете ги деталните инструкции за да го завршите вашиот прв депозит. Депозитите често се брзи, без оглед на начинот на плаќање што ќе го изберете.

Withdrawals

Повлекувањето на добивките кај Hyper Casino е исто така брзо и лесно. Изберете го претпочитаниот начин на повлекување во касата, а потоа внесете го износот за повлекување. Во зависност од избраната услуга за плаќање и износ, времето за повлекување може да биде неколку часа или до неколку дена. Затоа, секогаш читајте ги условите за плаќање за секој банкарски начин на оваа веб-страница за да ја изберете идеалната опција.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+132
+130
Затвори

Валути

ЕвраEUR
+5
+3
Затвори

Languages

Хипер мобилното казино ги поддржува следните јазици:

 • Англиски
 • шведски
 • норвешки
 • фински
 • германски
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Во однос на лиценците, Hyper Casino е регулирано од реномирани власти. Нивните акредитации покажуваат дека операторот е посветен на играчите да им даде безбедно и транспарентно искуство со мобилни игри.

Security

Во Hyper Casino , довербата и безбедноста се врвни приоритети. Казиното користи модерни технологии за шифрирање за да се осигура дека сите трансакции и лични информации се безбедни од љубопитните очи. Покрај SSL шифрирањето, оваа страница за игри користи нераскинливи заштитни ѕидови за да ги заштити своите оддалечени сервери.

Responsible Gaming

Покрај тоа, Hyper Casino сериозно го сфаќа одговорното играње и е посветено на промовирање безбедни практики. Апликацијата за игри нуди неколку алатки и ресурси за да им помогне на играчите да управуваат со нивните активности за игри и да играат одговорно. Некои алатки за одговорно играње на Hyper Casino вклучуваат лимити за депозит, периоди на истекување и опции за самоисклучување. Покрај тоа, операторот работи со организации како GamCare и Gamblers Anonymous за да обезбеди брза и професионална поддршка за проблеми со коцкање.

Алатки за самоограничување

 • Алатка за ограничување на депозити
 • Алатка за ограничување на временската сесија
 • Алатка за самоисклучување
 • Алатка за време на ладење
 • Алатка за самооценување
About

About

Hyper Casino влезе на возбудливиот пазар на онлајн казино во 2019 година со поддршка на L&L Europe Limited, искусен оператор на онлајн казино. Црно-жолтата главна страница има неверојатно лоби и остава силен прв впечаток.

Кога првично го отворивме Hyper Casino на нашиот мобилен уред, првото нешто што нè погоди беше колку убаво изгледаше. Со иконите жолти, црвени и црни бои, како и големата задебелена графика на игрите, знаевте дека сакате казино со многу возбуда и многу да понудите.

Сè што е достапно во веб-базирана верзија е достапно во Hyper mobile казиното. Од зделки со ограничено време и специјални промоции до сите финансиски опции и услуги на клиентите. Има и бесплатен телефонски број каде што можете да контактирате со поддршката за корисници доколку имате проблем што треба да се реши. Hyper е место кое го исполнува своето име затоа што навистина ве возбудува кога ќе помислите на онлајн коцкање и ќе ви биде мило што наидовте на него затоа што е доверлива, доверлива и транспарентна страница за игри! Hyper Casino нуди различни бонуси и специјални промоции, вклучувајќи бесплатни вртења што може да се користат без да се направи депозит! Освен овие поволности, ќе имате корист и од регулираното коцкање кое е одобрено од комитетите за коцкање на ОК и Малта, со што се обезбедува дека страницата е целосно безбедна и транспарентна.

Зошто да играте во Хипер Казино?

Хипер-мобилната компатибилност е одлична затоа што можете да го играте ова казино секаде каде што имате интернет конекција. Речиси сите игри понудени на компјутер/веб-платформа се достапни и на мобилната платформа Хипер казино!

Корисниците можат да играат игри откако ќе ја преземат апликацијата на нивниот паметен телефон благодарение на најновата флеш технологија и искусни програмери. Во моментов, не постои можност за инстантно играње во Hyper казино онлајн; сепак, претставници од оваа институција тврдат дека тоа ќе се промени во иднина. Ова би било одлично бидејќи има одредени луѓе кои претпочитаат инстант игра наместо преземање програми.

Кратки факти

Компанија: L&L Europe Ltd
Година на основање: 2018

Account

Како што се очекуваше, создавањето сметка на Hyper Casino е брзо и лесно. Посетете го mobilecasinorank-mk.com користејќи кој било ажуриран прелистувач на вашиот телефон и кликнете „Регистрирај се“ пред да дадете општи информации како име, адреса на е-пошта и датум на раѓање.

Support

Хипер Казино ги цени своите играчи и им дава одлична услуга за клиентите. Услугата за клиенти е достапна 24 часа на ден, седум дена во неделата, вклучително и викендите. Не е достапно во сите часови од ноќта. Можете да контактирате со операторите по телефон или со испраќање е-пошта за да добиете одговор на вашето прашање. Веб-страницата има функција за разговор во живо до која може да се пристапи со кликнување на копчето. Операторите ќе ви помогнат веднаш. Тие се достапни на следниве јазици: англиски, германски, шведски, норвешки и шведски.

Tips & Tricks

За да го подобриме вашето искуство со мобилни казино игри на Hyper Casino , подготвивме неколку вредни совети за вас: * Одредете буџет пред да започнете да играте на Hyper Casino и држете се до него. * Побарајте ги сите бонуси или промоции понудени од Hyper Casino . * Играјте само игри со кои сте запознаени или уживате во играњето. * Секогаш играјте одговорно и не ги бркајте вашите загуби.

Promotions & Offers

Можно е да ги искористите различните интересни бонуси и промоции на Hyper Casino . Специјалните понуди во ова мобилно казино ќе ги забавуваат играчите. Но, треба да знаете дека зделките на Hyper Casino подлежат на одредби и услови. Кога одлучувате дали да прифатите некоја понуда, важно е внимателно да ги прочитате условите за бонусот, бидејќи може да има специфични барања што треба да ги исполните пред да можете да го повлечете бонусот.

Валути

Валути

Следниве валути се прифаќаат за депозити и повлекувања во Hyper mobile казино:

EUR, GBP, IHR, CHF, CAD, ZAR, SEK, NOK и NZD.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Од срцето на Рим, Матео Роси издлаби ниша како суштински рецензент на MobileCasinoRank. Спојувајќи го италијанскиот шмек со прецизна прецизност, рецензиите на Матео го осветлуваат светот на онлајн казиното, обезбедувајќи играчите да се движат со сигурност во мобилниот простор.

Send email
More posts by Matteo Rossi