Fat Boss

Age Limit
Fat Boss
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Fat Boss

Казиното FatBoss може да има мафијашки и мафијашки мотив, но не дозволувајте тоа да ве одврати. Ова казино лиценцирано од Курасао првпат ги отвори вратите во 2019 година. Mobile Technology Marketing Limited го поседува и управува со казиното, кое е достапно на англиски, француски, германски и руски и нуди казино игри со дилер во живо и генератор на случаен број преку мобилни и платформи за инстант игра .

Зошто да играте во мобилното казино FatBoss?

Корисниците во казиното FatBoss можат да користат апликација HTML5 базирана на прелистувач за играње. Овие мобилни верзии може да се користат без потреба од преземање апликација од Play Store или apk, што ги прави едноставни за користење. Вие само треба да го користите вашиот уред со iOS или Android за да пристапите до официјалната веб-страница. Без разлика дали користите iPhone, телефон со Android или телефон на Google, одговорната веб-локација се прилагодува на вашиот уред.

Од време на време, домашната програма може да бара ажурирање на софтверот или дури и нов apk. Како резултат на тоа, дури и ако FatBoss Casino е реномирана услуга, може да се соочите со потенцијални безбедносни тешкотии. Како резултат на тоа, apk-датотеките и датотеките на Apple Swift App никогаш не треба да се преземаат од веб-локации, освен од оригинални извори или од Google Play Store / Apple App Store. Ова важи не само за онлајн казина, туку и за кој било друг apk.

About

Мобилната страница на FatBoss Casino, која започна во 2019 година, ви овозможува да изберете од 13 софтверски компании со над 1.251 онлајн казино игри, во зависност од вашата локација. Доверливоста и безбедноста на FatBoss Casino се загарантирани со неговата лиценца Curaçao eGaming.

Games

Слотови, џекпот, блек џек, рулет, RNG (генератор на случаен број) игри на маса и казино игри со дилер во живо се достапни во казиното FatBoss.

Wolf Gold, John Hunter and the Secrets of Da Vinci Treasure, и Rich Wilde and the Book of Dead се некои од омилените казино игри на FatBoss. Vikings Go to Hell, Valley of the Gods, Moon Princess и Tiger's Glory се други популарни слот игри во казиното. Ако игрите на маса се ваши работи, казиното FatBoss го има сето тоа, вклучувајќи блек џек, рулет, видео покер, казино холдем, тексашки холдем покер, бакара и различни видео покер игри.

Bonuses

Атрактивните бонуси и награди се една од причините за експлозивниот пораст на базата на играчи на ова казино. На новите играчи секогаш им се дава пакет за добредојде кој вклучува бонус на нивниот првичен депозит, како и бесплатни вртења. Настрана од почетниот бонус, FatBoss нуди бонуси за повторно вчитување, неделни парични награди и дополнителни поволности на редовна основа.

Payments

Ако сакате да направите депозит или повлекување на мобилниот FatBoss Casino, можете да го направите тоа користејќи ги следниве методи:

 • Биткоин
 • Нетлер
 • Скрил
 • Виза 
 • Paysafecard

Сепак, не сите плаќања може да се вршат на играчи од вашата земја. Можно е вашето повлекување да потрае неколку дена за да се обработи. Сепак, времето за повлекување може да варира во зависност од начинот на плаќање што го користите. Запомнете дека FatBoss Casino не наплаќа такси за повлекување од денес, затоа може да направите бесконечен број на бесплатни повлекувања.

Валути

Прифатени се неколку валути. Евра, GBP и американски долари се поддржани од мобилното казино FatBoss.

Languages

Содржината на апликацијата за мобилни казино FatBoss е достапна на следниве јазици:

 • Англиски
 • француски
 • германски
 • јапонски
 • руски

Веројатно ќе се додадат повеќе јазици за да им се овозможи на сите играчи да учествуваат во играта.

Software

Изборот на игри FatBoss е во најмала рака извонреден. Играчите може да очекуваат да ги играат најновите игри, кои се создадени со користење на врвни технологии како што е HTML. 

 • Еволуција игри
 • LuckyStreak
 • Автентични игри
 • Играј 'n GO
 • Playson, и Ezugi се меѓу продавачите на игри кои соработуваат со FatBoss

Support

Ако имате какви било прашања во врска со мобилната апликација, службата за корисници на FatBoss Casino со задоволство ќе ви помогне. Испратете е-пошта до support@fatboss.com со вашето барање. Исто така, имате можност да ја користите формата или разговорот во живо. Ја контактиравме службата за корисници неколку пати заради тестирање и вообичаено добивме одговор за краток временски период.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (5)
Јапонски
Англиски
Германски
Руски
Француски
БонусиБонуси (2)
Reload бонусБонус за добредојде
ВалутиВалути (3)
Американски долари
Евра
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (9)
Јапонија
Австрија
Естонија
Латвија
Литванија
Полска
Франција
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming