Топ 10 Ezugi Мобилно Казино

Езуги се гордее со тоа што ги има најприспособливите онлајн казино решенија некогаш направени. Всушност, операторот успеа да импресионира милиони играчи и казина со нивната широка палета на онлајн игри. Но, тоа не е сè; тие исто така создадоа врвно решение за казино во живо кое се покажа како огромен успех.

Топ 10 Ezugi Мобилно Казино
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Ezugi: Водечки развивач на игри во светот
2021-08-09

Ezugi: Водечки развивач на игри во светот

Езуги, водечки развивач на казино во живо, основана во 2012 година од ветерани од индустријата за игри, обезбедува иновативни игри со дилери во живо на онлајн операторите. Ќе разговараме за најважните моменти од нивните најнови подвизи во преглед на вестите од нивната индустрија.