Топ 10 Electracade Мобилно Казино

Electracade е компанија која обезбедува производи за игри на ТВ, интернет, терминали за обложување и мобилни уреди. Тие се основани во 2005 година и оттогаш значително се зголемија. Тие даваат забавен и уникатен допир на најкласичните автомати, терминалите за обложување со фиксни шанси и другите платформи за коцкање.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)