888 Casino

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Кога станува збор за искуство со мобилно казино, ќе ви биде тешко да најдете подобро искуство од она што го нуди 888 Mobile Casino. Одликувајќи се со најсовремен софтвер, играчите не очекуваат ништо помалку од интуитивни перформанси и неверојатна графика. Бидејќи казиното е компатибилно со речиси секој современ мобилен уред, нема да зажалите што ќе го избегнете вашиот десктоп.

888 Casino

Играјте ги игрите 888 од апликацијата за казино или веб-страницата за мобилни телефони

Веб-страницата за казино 888 нуди привлечно мобилно искуство. Гејмерите можат веднаш да ги играат своите најдобри игри со неколку кликања на нивните мобилни уреди. Со уред со Android или iOS, интерактивниот кориснички интерфејс им овозможува на гејмерите да избираат меѓу неговите +1.500 наслови.

Севкупно, креативните 888 дизајнери на веб-локации ги земаа предвид футуристичките карактеристики за мобилни игри на оваа веб-локација. Веб-страницата непречено се вчитува на мобилните прелистувачи Chrome, Safari или Mozilla. Светлата се добро избалансирани, а темната заднина ги дава сите опции до јасен приказ на мобилните платформи. 

Апликациите за Android на казиното и iOS што може да се преземат нудат алтернатива за пристап до веб-локација. Полесно е да се најавите повторно на вашата сметка. Алгоритмите на апликацијата можат да ве одведат директно до вашите омилени игри врз основа на вашата историја на игри. 

Инсталирањето на апликацијата на вашиот уред е едноставно. Казиното има ексклузивни понуди за добредојде за преземања од прв корисник. Идеален е за фаќање чекор со вашите врвни игри додека се релаксирате дома после напорен ден. 

Ако сте во движење или се враќате дома со кабина, апликацијата несигурно ќе се покаже погодна. Тоа ви овозможува брзо да правите селекции преку пријателски копчиња за навигација за мобилни телефони.

Games

Казино 888 ветува дека ќе понуди врвен пакет игри. Ги поттикнува сите љубители на мобилни игри да ги пробаат неговите игри приспособливи на мобилни телефони за незаборавно искуство. 

Не се потребни дополнителни приклучоци додека ги играте неговите игри, без разлика дали преку веб-страницата или апликацијата. Нејзините врвни продавачи како Microgaming, NetEnt и Evolution gaming имаат историја на дизајнирање мобилни игри насочени кон играчите. 

За избор без напор, казиното 888 ги шири своите игри во одредени категории. 

Мобилни слотови

Слотовите се најпопуларните игри во казиното 888. Тие доаѓаат со привлечна графика и привлечни теми компатибилни со различни мобилни платформи. Нивната игра е едноставна, а нивните непроменливи генератори на случаен број укажуваат на крајна правичност. 

  • 888 врвни ексклузивци. Овој под-дел ги истакнува најдобрите избори на страницата со импресивна награда на вашиот мобилен телефон. Примерите вклучуваат; Милионерскиот Џин Мегавејс, Кошмар на улицата ЕЛМ и милионите на сирена. 
  • Слотови за полица за книги. Насловите во овој дел ветуваат дека ќе донесат неверојатна забава за мобилни игри со приказни инспирирани од книги. На пр. Книга на легенди, Книга на кралевите и Книга на свитоци. 
  • слотови во Вегас. Според оваа категорија, казиното 888 носи искуство слично на Вегас на вашиот мобилен интерфејс. Опциите вклучуваат Jackpot Bells, Pharaoh's Treasure Deluxe и Purple Hot.

 

Други неверојатни слотови погодни за мобилни телефони доаѓаат во различни категории. Без оглед на вашиот вкус и преференции, секогаш има нешто да ја задоволи вашата жед за игри.

Withdrawals

Повеќето од методите за депозит, вклучувајќи PayPal, Neteller, Visa, Skrill, исто така се користат за повлекување добивки. Можете исто така да ги повлечете парите преку банкарски трансфер, InstaDebit, Maestro, банкарски нацрт и WebMoney. Бидејќи обложувалницата мора да го потврди вашиот идентитет пред да ја објави добивката, обработката на повлекувањата може да потрае до 7 работни дена.

Languages

Играчите се чувствуваат посигурни кога казината го користат јазикот што можат да го разберат. Ова е важна точка што се чини дека 888 Mobile Casino ја има земено предвид бидејќи казиното е достапно на повеќе јазици. Изберете од англиски, јапонски, германски, шпански, француски, италијански, португалски, традиционален кинески и поедноставен кинески јазик.

Live Casino

Казиното нуди два начини за играње игри: прелистувач и опции за преземање. За да играте во вашиот прелистувач, едноставно најавете се на страницата и почнете да играте веднаш без да инсталирате ништо. Опцијата за преземање, од друга страна, вклучува преземање и инсталирање на која било од оригиналните апликации на казиното, кои се компатибилни со iOS и Android уредите.

Мобилно лоби на казино во живо

Казино 888 живо лоби е одличен начин да ја разбиете досадата на вашиот мобилен телефон. Прекрасните крупиери ги носат своите врвни вештини за работа во вашиот дом. Несомнено, извонредното искуство овде имитира автентично вистинско коцкање на казино. Со кликнување на делот, на вашиот екран се појавува опсег од врвни избори. Тие вклучуваат Quantum Blackjack live, Quantum Roulette, 888 VIP и Emerald Blackjack. Овие игри ја носат акцијата на вашиот мобилен екран заедно со талентирани дилери.

Promotions & Offers

Како нов член во 888 Казино, можете да уживате во бонус понуда за добредојде до 200 € + 25 бесплатни вртења. 

За да земете дел од оваа понуда треба да уплатите минимум 10 €. Вашиот депозит потоа ќе биде усогласен со износ до 200 евра. Згора на тоа, ќе добиете и 25 бесплатни вртења што може да се користат на избраните слотови за мобилни телефони. 

Секогаш читајте ги правилата и условите пред да користите бонус за казино.

Software

Софтверот на 888 Mobile Casino е внатрешно развиен и содржи комерцијални игри и игри од други добро почитувани развивачи, вклучувајќи Net Entertainment (Twin Spin, South Park Touch, Starburst итн.), NextGen (Ramesses Riches, Irish Riches итн.), Random Logic (Ultimate Grill Thrills, Millionaire Genie итн.) и Evolution Gaming (игри со дилер во живо), да споменеме само неколку.

Support

Дали треба да контактирате со тимот за поддршка на клиентите? Со достапни три канали за комуникација, нема да се мачите да допрете до тимот. Можете да остварите телефонски повик или да испратите е-пошта. Разговорот во живо е најзгодниот канал овде, но кој било канал што го користите, бидете сигурни дека тимот ќе се врати порано отколку подоцна.

Deposits

Добивањето вистински готовина во 888 Mobile Casino, како што е со многу други мобилни платформи, вклучува прво уплати на вашата сметка за вистински пари. Можете да го направите ова преку сигурни и безбедни банкарски методи, вклучувајќи MasterCard, Visa, Neteller, PayPal, Skrill, банкарски нацрт или жичен трансфер. Други опции вклучуваат Ukash, Moneta, InstaDebit, меѓу другите.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Prestige Live Roulette
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
The Oscars
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
СофтверСофтвер (10)