21.com Mobile Casino Преглед

Age Limit
21.com
21.com is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.2
Добрите
+ Дарежлив бонус за добредојде
+ Игри под теми
+ Дарежливи бонуси за бесплатни вртења

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (7)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Унгарски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Унгарски форинти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (6)
Јапонија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Унгарија
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Debit CardEcoPayz
Interac
Klarna
MasterCardNeteller
Revolut
Skrill
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (43)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet

За 21.com

Овој Mobile Casino е основан во 2018 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 4.11.2021 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, 21.com добива 8.2 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на 21.com

21.com нуди добро познати игри како што се Рулет, Блек Џек, Бакара, Видео Покер, Мајонг , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на 21.com

Зад игрите што ги нуди 21.com стојат некои од најомилените производители во индустријата. 21.com обезбедува игри направени од производители како што се Push Gaming, Microgaming, Play'n GO, iSoftBet, 2 By 2 Gaming , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на 21.com

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, 21.com исто така ги поздравува играчите кои користат Skrill, Neteller, Debit Card, MasterCard, EcoPayz и повеќе.

Зошто да играте во 21.com ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во 21.com поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. 21.com е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.