Вести

July 18, 2023

Уживајте во бонус за повторно вчитување до 100 евра во понеделник и петок во казиното Das Ist

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Неделните бонуси им даваат можност на играчите на мобилните казино да играат користејќи бесплатни кредити и да ги продолжат своите скапоцени банкроти. И ако имате среќа, можете да добиете пристојна исплата од нив.

Уживајте во бонус за повторно вчитување до 100 евра во понеделник и петок во казиното Das Ist

Така, во овонеделниот преглед на бонус на MobileCasinoRank, ќе научите за бонусот за повторно вчитување од 100 евра. Овој преглед ќе разговара за барањата за обложување, процентот на бонус, квалификациите за игра и другите витални промотивни клаузули. Продолжете да читате!

Кој е 25% неделен бонус за повторно вчитување на Das Ist Casino?

Мора да разберете што е бонус за повторно вчитување за да добиете јасна слика за ова неделен бонус. Ова е во основа бонус за лојалните играчи откако ќе направат депозит со вистински пари. Во казиното Das Ist, ќе добивате 25% од вашиот депозит со вистински пари секој понеделник и петок. Најмногу регулирани мобилни казина, таков бонус би бил достапен само еднаш неделно.

Значи, да претпоставиме дека сте направиле депозит од 100 евра во понеделник или петок. Во тој случај, мобилното казино ќе врати 25 евра, што е 25% од депозитот од 100 евра. Запомнете дека максималниот износ на бонус е 100 евра, што значи дека мора да депонирате најмалку 400 евра за да го соберете целиот износ на бонус.

Тоа не е се. Казиното додаде 25 бесплатни вртења во бонус пакетот. Играчите можат да ги користат своите вртења на Midas Golden Touch by Тандеркик.

Бонус Услови и правила

Пред да барате а бонус за мобилни казино, од витално значење е да ги прочитате одредбите и условите за да избегнете кршење на правилата за бонус. Овој преглед откри дека играчите мора да користат бонус код 25RELOAD при депонирање. Нема да се квалификувате за промоцијата ако депонирате без овој код.

Покрај тоа, играчите од некои земји не можат да го бараат тоа бонус за депозит. Забележителни примери вклучуваат Шведска, Грузија, Хрватска и Индонезија. Значи, потврдете дали вашата земја е на списокот!

Други услови за бонус вклучуваат:

  • Играчите мора да го исполнат условот за обложување од 50 пати за да бараат добивки од бонусот за повторно вчитување и бонусот за бесплатни вртења.
  • Минималниот квалификуван депозит за неделниот бонус е 20 евра.
  • Мобилните слотови придонесуваат 100% во исполнувањето на условот за обложување.
  • Бонусот ќе истече за 7 до 14 дена од денот на барањето.

Ова е одличен бонус за повторно вчитување за продолжено време за играње во Казино Das Ist секоја недела. Но, CasinoRank ве советува да играте за забава користејќи го бонусот бидејќи условот за обложување 50 пати е поголем од стандардот во индустријата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести