Вести

October 24, 2023

Пријавете се во GSlot казиното за да добиете 50% бонус за депозит во вторник

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Кога барате мобилно казино за да се придружите, од витално значење е да ги земете предвид достапните бонуси за добредојде и тековните промоции. Овие награди ви овозможуваат да уживате во бесплатното време за играње во казиното и евентуално да добиете вистинска исплата на пари. 

Пријавете се во GSlot казиното за да добиете 50% бонус за депозит во вторник

Во GSlot казиното, сите регистрирани играчи можат да бараат бонус за депозит од 50% секој вторник. Но, како и другите бонуси за казино, оваа награда доаѓа со прикачени жици. Ве молиме продолжете да читате за да знаете сè за тоа!

Кој е 50% неделен бонус за депозит?

Како што навестува името, ова е бонус за депозит, што значи дека мора да депонирате одредена сума за да ја побарате. Ова мобилни казино Ве поканува да депонирате најмалку 25 УСД за да побарате бонус за совпаѓање од 50%, достигнувајќи 100 долари. Значи, ако депонирате 200 долари, веднаш ќе го ставите во џеб целата сума на бонус. 

Имајте предвид дека овој неделен бонус е достапен за барање секој вторник во секое време. Овој бонус може да го барате само еднаш неделно откако ќе го користите кодот за бонус G2. Ова казино не ги специфицира подобните опции за плаќање. 

Бонус Услови и правила

До тука, веќе имате груба идеја за тоа како функционира овој бонус. Сепак, знаејќи нешто или две за условите за ова неделен бонус е императив. 

Според GSlot, играчите што ги исполнуваат условите можат да ги повлечат бонусот и добивките откако ќе го исполнат условот за обложување 40 пати. Значи, ако добиете бонус од 100 долари, условите пропишуваат дека мора да играте преку бонусот 40 x 100 долари (4.000 долари) пред да го уплатите бонусот. 

При исполнување на условот за обложување, се земаат предвид 100% од облозите направени на мобилни слотови. На пример, ако обложите 50 долари на вашиот омилен слот, целата сума ќе биде одземена од условот за обложување. Облозите на класични слотови, видео покер и игри на маса придонесуваат со 5%, додека игрите во казино во живо имаат стапка на придонес од 10%. 

Други услови вклучуваат:

  • Максималниот износ на облог при обложување е 3 долари.
  • Ова бонус за депозит важи 5 дена.
  • Играчите чиј сооднос на повлекување и депозит надминува 70% не можат да го тврдат ова бонус за повторно вчитување.

Значи, дали сте импресионирани со овој бонус за депозит? Повелете и барајте го без никакви ограничувања. Не заборавајте да го внесете промотивниот код додека депонирате средства и внимателно да ги прочитате T&C. Забавувај се!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести