Вести

May 23, 2023

Подобрете го вашето време на игра на LevelUp со промоција на Lucky Burst

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

MobileCasinoRank е секогаш во потрага за да ви помогне да најдете нови бонуси и промоции за мобилните казино играчи. Оваа недела ја најдовме промоцијата „Lucky Burst“ во LevelUp, сигурна апликација за мобилни казино лиценцирана од Владата на Курасао. Значи, за што е овој бонус и зошто го избравме за вас? Прочитајте за да дознаете!

Подобрете го вашето време на игра на LevelUp со промоција на Lucky Burst

Кој е бонусот за среќен рафал на LevelUp?

Lucky Burst е бонус за депозит кој ветува дека ќе го зголеми времето на вашата игра LevelUp казино со малку среќа. Промоцијата е отворена еднаш неделно, а сите регистрирани играчи имаат право да ја побараат. Сепак, препорачливо е да ја прочитате страницата со T&C на казиното за да потврдите дали вашата земја е ограничена од промоцијата. 

Со ова бонус за повторно вчитување, казиното ќе ве награди со 15% од износот на вашиот депозит до $500. Ова значи дека максималната награда што можете да ја добиете е 500 долари. На пример, ако депонирате 100 долари на оваа мобилна апликација за казино, ќе добиете 15% од таа сума, што е 15 долари. Запомнете да го користите LUCKYLVL бонус код при депонирање средства. 

На мобилна апликација за казино ќе додаде и 35 бонус вртења во пакетот за повторно вчитување. Условите за бонуси на казиното не ги специфицираат слотови за користење на бонусот за бесплатни вртења, оставајќи простор за нивно играње игри со високо враќање на играчот (RTP) и ниски барања за обложување. На овој начин, можете да ги зголемите шансите да добиете исплата од добивките од бесплатните вртења. 

Минимален депозит и други услови

При изборот на бонус за повторно вчитување, од витално значење е да се осигурате дека минималниот депозит е разумен. Нема причина да изберете бонус од 30 долари со минимален депозит од 50 долари.

За среќа, LevelUp казиното ги одржува работите реални со минимален депозит од 30 долари. Ова е иста сума кога се користат валути како што се EUR, CAD, NZD и AUD. Играчите исто така можат да бараат бонус со депозити во криптовалути вијала DOG, ETC, LTC, BTC, USDT, итн. 

Што се однесува до барањата за обложување, играчите мора да обложуваат 35 пати бонус пари пред да ги уплатат своите добивки. Истата стапка важи за добивките акумулирани од вашите бесплатни вртења. CasinoRank смета дека ова барање е одржливо, имајќи предвид дека некои бонуси за казино може да достигне 50x или 70x.  

Бонусот има и дополнителни услови, вклучувајќи:

  • Бонусот ќе биде активен 14 дена.
  • Бонусот за бесплатни вртења важи 24 часа.
  • Максималната добивка од дополнителните вртења е 200 долари.
  • За парите од бонусот не се прикачува максимална наплата.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Најдобрите паметни телефони за играње мобилни казино игри во 2024 година
2023-12-20

Најдобрите паметни телефони за играње мобилни казино игри во 2024 година

Вести