Вести

November 3, 2020

Најдобри мобилни игри за Android, ноември 2020 година

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Сигурно нема недостиг од висок квалитет мобилни казина да се регистрирате денес. Иако ова значи дека вашата изборна главоболка е завршена, тоа исто така значи дека сега ќе уживате повеќе бонус промоции и бесплатни игри. Со бесплатните игри, можете да уживате во неограничени сесии без да одвоите пара од вашите вистински пари. Значи, ајде да се зафатиме и да ги идентификуваме најдобрите мобилни игри за Android што треба да се играат бесплатно во 2020 година.

Најдобри мобилни игри за Android, ноември 2020 година

Рулет Ројал

Ако сте а рулет фан, можете да ги изострите вашите вештини користејќи ја оваа бесплатна и пријателска игра на маса. Откако ќе ја инсталирате апликацијата, веднаш ќе добиете бонус чипови што ќе ги користите за време на играта. Можете да играте офлајн американски и европски рулет и лесно да се префрлате помеѓу двојна нула и единечна нула. Гејмерите, исто така, можат да се придружат на табелите со повеќе играчи во живо и да се борат против светските играчи.

Класични слотови

Класичните слотови ќе ви ги дадат возбудувањата од центарот на Лас Вегас веднаш во вашиот паметен телефон. Новите играчи можат да ги вртат ролните со најмногу 100.000 бонус монети. Не само тоа, туку гејмерите можат да уживаат и во вртење на повеќе од 100 слот машини и да ги споделат своите бесплатни монети со пријателите на Facebook. Ах, да не ги заборавам дневните бонуси без престан.

25-во-1 казино

25-во-1 Казино е сè-во-едно казино апликација за Android што ви овозможува да уживате во возбудувањата на мобилната апликација со вистински пари. Се одликува со повеќе казино игри, како што се Блек Џек, Рулет, слот машини, Бакара, Кено и многу повеќе. Изненадувачки, љубителите на спортските книги можат да се обложуваат на спортски игри. Сепак, има неколку досадни реклами.

GSN Гранд Казино

GSN Grand Casino е уште една бесплатна мобилна апликација за казино која им овозможува на играчите да ги изострат своите вештини за казино пред да одат во живо. Ова казино претежно нуди слотови, видео бинго и видео покер игри. Можете да ги покажете вашите казино покер вештини на игри како што се класичен видео покер, Deuces Wild и Outlaw Video Poker. Не заборавајте за разновидноста на дневни бонуси.

Светска серија на покер

Ако барате еден тон онлајн покер натпревари со активни играчи, ова е играта што треба да се инсталира. Играта може да се пофали со вистински турнири во Texas Hold'em каде што можете да освоите повеќе бонуси и бесплатни покер раце. Затоа преземете ја апликацијата и добијте ги бесплатните 250.000 покер чипови!

Среќа победа казино

Покрај повеќекратните наслови на слотови, гејмерите можат да ги изострат своите вештини со честите турнири на апликацијата. Може да играте Texas Hold'em Poker, Blackjack, Slots и многу повеќе. Новите играчи ќе добијат и 650.000 бонус чипови и дневни бесплатни вртења. Интересно е тоа што функцијата за социјална интеракција им овозможува на играчите да разговараат помеѓу кругови и да менуваат чипови.

Блек Џек 21 HD

Блек Џек 21 HD е веројатно најпопуларната блек џек игра на Google Play Store. Оваа игра им нуди на играчите бесплатна можност да ги усовршат своите стратегии за блек џек во казино на неверојатните теми на казиното во Вегас. Можете исто така да поставите свои сопствени правила за да одговараат на вашата стратегија.

Казино журки

Како што сугерира името, оваа бесплатна апликација за казино Android нуди повеќекратни слотови и видео покер игри за бесплатно играње. Исто така, ќе добивате бонуси на час, ВИП пакети и ќе барате 50.000 бесплатни вртења со само поканување на пријатели на Фејсбук. Генерално, Casino Frenzy ја нуди најдобрата колекција на виртуелни бонуси на оваа листа.

Казино Фул Хаус

Конечно, можете да инсталирате казино Full House и да уживате во одлична разновидност на наслови на слотови. Можете исто така да играте игри на маса како Блек Џек, Рулет, Бинго, Тексас Холдем и повеќе. И за да ги направи работите попријатни, системот за наплата нуди виртуелни бонуси за враќање на готовина откако ќе постигнете одредени цели.

Во крајна линија

Ова се деветте врвни игри за Android што можете да ги користите за да ги изостри вашите вештини за казино. Забележете дека ниту една од овие игри не нуди плаќања со вистински пари и сите тие се бесплатни за преземање. Затоа, инсталирајте еден на вашиот телефон со Android и уживајте во искуството!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести