Вести

October 4, 2023

Најдобрите промоции за прв депозит за мобилни казино за играчи на криптовалути во октомври

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Дали сакате да играте мобилни казино игри со криптовалути? Тоа е добар избор! Депозитите во криптовалутите во казино станаа популарни во денешно време за обезбедување на играчите со брзи, безбедни и анонимни трансакции. Но, наоѓањето казино кое нуди бонус за добредојде за крипто депозити може да биде предизвик.

Најдобрите промоции за прв депозит за мобилни казино за играчи на криптовалути во октомври

Значи, CasinoRank истражуваше за да ги наведе и објасни најдобрите понуди за прв депозит за мобилни казино за крипто играчи во октомври. Дознајте за стапката на обложување на бонус, процентот на совпаѓање, минималниот депозит и повеќе. 

50 mBTC + 100 FS во SlotsPalace

SlotsPalace е ново мобилно казино управувано од Rabidi NV. Во ова казино лиценцирано од Курасао, ќе добиете фантастичен избор на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот за депозит од 50% плус 100 бесплатни вртења. По депонирањето на Bitcoin, Ethereum, Tether и други криптовалути, ова казино ќе ве награди со 50% бонус за совпаѓање, достигнувајќи mBTC. Минималниот депозит за оваа промоција е 1 mBTC, а бонусот за бесплатни вртења се додава како збир од 10 вртења за следните 10 дена. 

 • Услов за обложување: 35x
 • Времетраење на обложување: 10 дена
 • Максимален облог за бонус: 0,25 mBTC
 • Придонес за игра: слотови (100%), игри на маса (10%), Плинко (10%)

3 BTC + 100 FS во Joo Casino

Ова е еден од најголемите бонуси за добредојде можете да најдете на интернет. Во Joo Casino, вашиот прв депозит ќе привлече понуда за совпаѓање од 150% плус 100 бесплатни вртења. Максималниот бонус за натпревар што можат да го добијат играчите е 3 BTC, а депозитот мора да се направи со користење на кодот за бонус CRYPTO. Ова регулирано мобилно казино вели дека бонусот за бесплатни вртења може да се користи на Book of the Fallen од Pragmatic Play или Book of Cats by BGaming. Играчите во Joo казино во Австралија мора да ги игра вртењата на Wolf Treasure од IGtech. 

 • Услов за обложување: 50x
 • Времетраење на обложување: 7 дена
 • Максимален облог за бонус: $5
 • Придонес за игра: слотови (100%), бакара (5%), видео покер (5%), казино во живо (5%)

50 mBTC + 100 FS во казино Рабона

Лансиран во 2019 година, Рабона брзо уживаше широка популарност поради својата огромна библиотека за игри, професионалната поддршка на клиентите и долгата листа на бонуси. Во ова казино, новите гејмери ​​се добредојдени да го надополнат своето салдо со најмалку 1 mBTC за да побараат бонус за совпаѓање од 50%, достигнувајќи 50 mBTC плус 100 бесплатни вртења. Подобните играчи ќе добијат десет бесплатни вртења во следните десет дена. 

 • Услов за обложување: 35x
 • Времетраење на обложување: 10 дена
 • Максимален облог за бонус: 0,25 mBTC
 • Придонес за игра: слотови (100%), игри на маса (10%), Плинко (10%)
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести