Vasy Casino

Age Limit
Vasy Casino
Vasy Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao

За Vasy Casino

Овој Mobile Casino е основан во 2022 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 15.02.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Vasy Casino добива 7.6 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Vasy Casino

Vasy Casino нуди добро познати игри како што се Рулет, Блек Џек, Флоп покер, Бакара, Тексас Холдем , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Vasy Casino

Зад игрите што ги нуди Vasy Casino стојат некои од најомилените производители во индустријата. Vasy Casino обезбедува игри направени од производители како што се GameArt, Microgaming, iSoftBet, 1x2Gaming, Evolution Gaming , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Vasy Casino

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се Франција , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Vasy Casino исто така ги поздравува играчите кои користат Bank transfer, Skrill, MasterCard, Debit Card, Credit Cards и повеќе.

Зошто да играте во Vasy Casino ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во Vasy Casino поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Vasy Casino е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Француски
БонусиБонуси (13)
High Roller бонусReload бонусБез обложувачки бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (4)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (7)
Австралија
Австрија
Германија
Естонија
Нов Зеланд
Финска
Франција
ИгриИгри (19)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Coinspaid
Credit CardsDebit Card
E-wallets
Fast Bank Transfer
Jeton
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Sofort (by Skrill)
Trustly
Visa
Visa Debit
Zimpler
СофтверСофтвер (49)
1x2Gaming
BB Games
BF Games
BTG
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
DreamTech
Elk StudiosEndorphinaEvolution GamingEzugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fuga Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Genesis GamingHabanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Mascot Gaming
Microgaming
Multislot
NetEnt
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
PlayStar
Pragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspinReal Time GamingRed Tiger GamingRelax Gaming
Spinomenal
Stakelogic
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil GamingiSoftBet