Thrills Casino Мобилно Казино Преглед

Thrills CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Thrills Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Откако ќе се регистрирате и ќе го направите вашиот прв депозит, ќе добиете во бонус средства што не се повлекуваат за да ги користите на достапните казино игри. Може да проверите и на mobilecasinorank-mk.com ако Thrills Casino има бројни промоции за лојалност и бонуси за да ги задржи играчите да се вратат за повеќе.

Бесплатни спиновиБесплатни спинови
Games

Games

Со повеќе од 4 игри за избор, Thrills Casino има игра за секого. Од класични слот машини и 3D видео слотови до блек џек и рулет, ќе го најдете тоа што ви треба на оваа страница за коцкање. Имајте предвид дека Thrills Casino постојано додава нови игри во својата колекција, така што секогаш има нешто ново да се обиде. * Слотови: играјте стотици класични 3-релери и 3D видео слотови, со теми кои се движат од античките цивилизации до модерната поп-култура. * Игри на маса: Thrills Casino нуди некои од највозбудливите класични игри на маса, вклучувајќи блек џек, рулет и бакара.

Software

Thrills Casino соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер во индустријата за iGaming за да ви го донесе најдоброто искуство со игри. Секој добавувач на содржини носи уникатен стил и експертиза, обезбедувајќи играчите да имаат незаборавна гејмерска сесија. Некои добавувачи на софтвер на Thrills Casino вклучуваат Novomatic, NextGen Gaming, Pragmatic Play, Lightning Box, SG Gaming .

+1
+-1
Затвори
Payments

Payments

Thrills Casino им овозможува на играчите бројни опции за плаќање за депозити и повлекувања. Веб-страницата во моментов нуди плаќања преку 0 начини на депозит, вклучувајќи . Сите трансакции се обработуваат брзо и безбедно.

$10, €10
Минимален депозит
$10, €10
Минимално повлекување

Deposits

Депонирањето средства на Thrills Casino е јасен процес. Прво, изберете го претпочитаниот начин на депозит во благајната на веб-локацијата, а потоа внесете ја сумата што сакате да ја депонирате. После тоа, следете ги деталните инструкции за да го завршите вашиот прв депозит. Депозитите често се брзи, без оглед на начинот на плаќање што ќе го изберете.

TrustlyTrustly

Withdrawals

Повлекувањето на добивките кај Thrills Casino е исто така брзо и лесно. Изберете го претпочитаниот начин на повлекување во касата, а потоа внесете го износот за повлекување. Во зависност од избраната услуга за плаќање и износ, времето за повлекување може да биде неколку часа или до неколку дена. Затоа, секогаш читајте ги условите за плаќање за секој банкарски начин на оваа веб-страница за да ја изберете идеалната опција.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+95
+93
Затвори

Валути

ЕвраEUR

Јазици

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Во однос на лиценците, Thrills Casino е регулирано од реномирани власти. Нивните акредитации покажуваат дека операторот е посветен на играчите да им даде безбедно и транспарентно искуство со мобилни игри.

Security

Во Thrills Casino , довербата и безбедноста се врвни приоритети. Казиното користи модерни технологии за шифрирање за да се осигура дека сите трансакции и лични информации се безбедни од љубопитните очи. Покрај SSL шифрирањето, оваа страница за игри користи нераскинливи заштитни ѕидови за да ги заштити своите оддалечени сервери.

Responsible Gaming

Покрај тоа, Thrills Casino сериозно го сфаќа одговорното играње и е посветено на промовирање безбедни практики. Апликацијата за игри нуди неколку алатки и ресурси за да им помогне на играчите да управуваат со нивните активности за игри и да играат одговорно. Некои алатки за одговорно играње на Thrills Casino вклучуваат лимити за депозит, периоди на истекување и опции за самоисклучување. Покрај тоа, операторот работи со организации како GamCare и Gamblers Anonymous за да обезбеди брза и професионална поддршка за проблеми со коцкање.

Алатки за самоограничување

  • Алатка за ограничување на депозити
  • Алатка за ограничување на временската сесија
  • Алатка за самоисклучување
  • Алатка за време на ладење
  • Алатка за самооценување
About

About

Најдобрите казино игри се достапни на Thrills Casino ! Во однос на мобилните игри, Thrills Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Блек Џек, Бакара, Видео Покер, Покер , заедно со многу други. Thrills Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2013 . Thrills Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

Кратки факти

Компанија: BML Group Ltd, Zecure Gaming Limited
Година на основање: 2013

Account

Како што се очекуваше, создавањето сметка на Thrills Casino е брзо и лесно. Посетете го mobilecasinorank-mk.com користејќи кој било ажуриран прелистувач на вашиот телефон и кликнете „Регистрирај се“ пред да дадете општи информации како име, адреса на е-пошта и датум на раѓање.

Support

Thrills Casino исто така знае дека ќе ви треба помош додека играте на апликацијата. Поради оваа причина, тимот за поддршка на клиентите е секогаш достапен да им помогне на играчите преку различна погодна за корисниците платформа. Thrills Casino со задоволство ќе одговори на сите прашања што ги имате.

Tips & Tricks

За да го подобриме вашето искуство со мобилни казино игри на Thrills Casino , подготвивме неколку вредни совети за вас: * Одредете буџет пред да започнете да играте на Thrills Casino и држете се до него. * Побарајте ги сите бонуси или промоции понудени од Thrills Casino . * Играјте само игри со кои сте запознаени или уживате во играњето. * Секогаш играјте одговорно и не ги бркајте вашите загуби.

Promotions & Offers

Можно е да ги искористите различните интересни бонуси и промоции на Thrills Casino . Специјалните понуди во ова мобилно казино ќе ги забавуваат играчите. Но, треба да знаете дека зделките на Thrills Casino подлежат на одредби и услови. Кога одлучувате дали да прифатите некоја понуда, важно е внимателно да ги прочитате условите за бонусот, бидејќи може да има специфични барања што треба да ги исполните пред да можете да го повлечете бонусот.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Од срцето на Рим, Матео Роси издлаби ниша како суштински рецензент на MobileCasinoRank. Спојувајќи го италијанскиот шмек со прецизна прецизност, рецензиите на Матео го осветлуваат светот на онлајн казиното, обезбедувајќи играчите да се движат со сигурност во мобилниот простор.

Send email
More posts by Matteo Rossi
Играчот на Thrills казино победи во големото играње на NetEnt's Secret of the Stones
2023-06-04

Играчот на Thrills казино победи во големото играње на NetEnt's Secret of the Stones

MobileCasinoRank е секогаш во движење за да открие играчи кои победуваат големи и да им го додели признанието што го заслужуваат. Овој пат, љубопитноста го однесе нашиот тим во Thrills Casino, апликација за мобилни казино со седиште во Малта, лиценцирана и регулирана од Орган за игри на среќа на Малта. Казиното нуди илјадници слотови, вклучително и наслови од неразлични од NetEnt. И погоди што? Еден играч неодамна доби убава исплата за играње. Прочитајте за да дознаете повеќе!