Sloty Mobile Casino Преглед

Age Limit
Sloty
Sloty is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Sloty ветува дека ќе ги оттргне играчите од нивните нозе веднаш штом ќе почнат да се вртат за забава или со вистински пари. И искрено, се чини дека се во право. Казиното соработува со најдобрите светски оператори за да создаде возбудлива авантура за секој тип на играчи. И најдобриот дел е што не е потребно преземање.

Games

По краткиот процес на пријавување, играчите добиваат пристап до 1.300 интерактивни игри кои се прилично убави во пет категории. Опцијата за казино во живо е на врвот на таа листа проследена со блек џек, онлајн рулет, слотови и покер игри. Овој потег има за цел да го зајакне корисничкото искуство. И секоја категорија има стотици возбудливи можности за игри во продавница.

Withdrawals

Значи, како играчите можат да добиваат исплати од Sloty? Па, има неколку опции; првата е Visa кредитните и дебитните картички. Со овој оператор за плаќање, играчите можат да подигнат минимум 10 евра и максимум 2.300 евра во една трансакција. Други поддржани методи за повлекување вклучуваат Mastercard, Skrill, Neteller, ecoPayz, Entropay и банкарски трансфери.

Languages

Sloty има око на глобалниот пазар. И поради таа причина, тие ја преведоа својата веб-страница на пет популарни јазици. Постојат пет варијации на англиски јазик на страницата за ОК, ЕУ, Канада и ZA. Но, тие ги поддржуваат и шведските, германските, суоми и норвешките. Сепак, казиното може да додаде други јазици во иднина.

Promotions & Offers

Како и со секое друго казино со бела етикета таму, Sloty нуди импресивен број на дарежливи бонуси. Тие им даваат на новите играчи 1.500 долари и 300 вртења како бонус за регистрација, што е прилично отворен потег. За да добијат дел од оваа готовина, корисниците треба да најдат бонус код што одговара на нивниот депозит на страницата за бонуси.

Live Casino

Sloty, исто така, инвестираше многу во изградба на брза и богата локација. И затоа опцијата plug and play е најпопуларниот начин за уживање во игра на страницата. Тие исто така имаат мобилна апликација за казино достапна за корисниците на Android и iPhone. Но, генерално, страницата работи добро на сите уреди.

Software

За Sloty да остане на врвот на нивната лига, тие соработуваа со сите големи имиња во сцената на онлајн игри. Најзначајните се Net Entertainment, Microgaming, Play N'Go и Evolution. Тимот, исто така, продолжи да ги избира најдобрите игри од овие врвни оператори, за да им гарантира на играчите стимулативно искуство со игри.

Support

Тимот за поддршка на Sloty е достапен 24/7 на разговор во живо. Така, секој, вклучително и не-членови, може да контактира со нив откако ќе поднесе адреса за е-пошта. Исто така, брзото скенирање преку ЧПП може да биде добра опција бидејќи има тони корисни прашања и одговори. Алтернативно, корисниците можат да му испратат е-пошта на тимот ако навистина им треба.

Deposits

Како и кај сите реномирани онлајн бизниси, Sloty поддржува пристоен број на процесори за плаќање. Првата опција на нивната листа е Visa, потоа Master card, Paysafecard, Skrill, Neteller, ecoPayz и ентропија. Кога ќе ги спојат овие опции за плаќање со шифрирање 128, може безбедно да се каже дека чувствителните податоци на корисникот се во добри раце.

Total score9.0
Добрите
+ Нови игри неделно
+ Брзи повлекувања
+ Интерактивен дизајн

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (21)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Унгарски форинти
Хрватски куни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (15)