SlotV Casino

Age Limit
SlotV Casino
SlotV Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

За SlotV Casino

Овој Mobile Casino е основан во 2017 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 13.07.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, SlotV Casino добива 8 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на SlotV Casino

SlotV Casino нуди добро познати игри како што се Видео Покер, Рулет, Блек Џек, Бакара, Слотови , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им одговара на Mobile Casino ​-љубителите на потрагата по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на SlotV Casino

Зад игрите што ги нуди SlotV Casino стојат некои од најомилените производители во индустријата. SlotV Casino обезбедува игри направени од производители како што се Foxium, Booongo Gaming, Bally, Endorphina, Pragmatic Play , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на SlotV Casino

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, SlotV Casino исто така ги поздравува играчите кои користат Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard и многу повеќе.

Зошто да играте во SlotV Casino ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во SlotV Casino поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. SlotV Casino е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Свесен за коцкање](https://www.begambleaware.org/)

*[Анонимни коцкари](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (12)
Англиски
Бугарски
Германски
Индонезија
Португалски
Романски
Руски
Тајландски
Турски
Фински
Француски
Шведски
БонусиБонуси (24)
Bitcoin Bonus
Blackjack Bonus
High Roller бонус
Reduced Juice Line
Reload бонус
Roulette Bonus
Без обложувачки бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус за упатување
Бонус извлекувања
Бонус кодови
Бонус топка
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (3)
Американски долари
Евра
Романски леу
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (3)
Ирска
Романија
Шведска
ИгриИгри (51)
Age of Empires
Call of Duty
Dota 2
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
King of Glory
League of Legends
Overwatch
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Галски фудбал
Гребки
Еспорт
Игра покажува
Кошарка
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (3)
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Swedish Gambling Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
EPS
EcoPayz
Euteller
Klarna
MasterCardNeteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Rapid Transfer
SkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
СофтверСофтвер (44)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amatic IndustriesBTGBally
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Chance Interactive
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
FoxiumGreenTubeHabanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning BoxNetEntNextGen GamingNovomatic
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRed Tiger Gaming
Shuffle Master
Side City Studios
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming