ScratchMania Мобилно Казино Преглед

ScratchManiaResponsible Gambling
CASINORANK
9.7/10
Бонус
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ScratchMania
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Scratmania срдечно ги пречекува почетниците со доделување големи бонуси. Наградите ви доаѓаат веднаш по пријавувањето, а повеќе бонуси продолжуваат да течат додека стекнувате искуство и учите како да се движите низ различни делови од казиното.

Бонусите за повторно вчитување се достапни неделно, додека ВИП програмата содржи скриени скапоцени камења и бонуси кои стануваат подобри само кога собирате повеќе поени. Прегледот подолу ви дава преглед на бонусите достапни во мобилното казино Scratchmania:

 • 7 € Бесплатен бонус за регистрација
 • 100% бонус за прв депозит
 • 20% бонус за враќање на готовина во понеделник
 • До 50 € петок забавен бонус
Games

Games

Мобилното казино Scratchmania изгради успешни односи со познати развивачи на мобилни игри, дозволувајќи им на членовите да уживаат во различни игри. Сепак, казиното не вклучува филтер за стеснување на игри од одреден развивач.

Понатаму, не можете да пребарувате популарни игри по име. Да се дојде до една одредена игра е можно со отворање на една од категориите дискутирани во деловите подолу.

слотови

Слот-секцијата на мобилното казино Scratchmania содржи игри со различни тешкотии и теми.

Можете да играте игри кои лесно се добиваат со 3 и 5 тркала или да се обидете да освоите огромни награди содржани во слотови со 7 ролни. Омилените титули во оваа категорија меѓу играчите кои живеат во Европа го вклучуваат следново:

 • Волшебникот Fortune
 • Hotshot Reels
 • Хотел на духови
 • GemX
 • Богатството на Троја

Блек Џек

Блек џек игрите се класици на казино кои се претставени во секое модерно казино, вклучувајќи ја и мобилната платформа за игри на Scratchemania. Можете да отворите варијации на игри со карти со навигација до делот за класични игри.

Казиното наведува блек џек наслови кои работат на автоматизиран мотор за игри. Опциите што ви предлагаме да ги пробате во оваа категорија вклучуваат блек џек и други игри со карти како што се:

 • Блек Џек гребење
 • Бинго задоволство
 • Ројал Флеш
 • Среќни 7-ки
 • Египетско злато

Други игри

Опциите за обложување во мобилното казино Scratchmania доаѓаат во многу форми. Покрај класичните игри, играчите можат да ставаат облози на прогресивни џекпот или да купуваат гребење за да учествуваат на турнири со огромни исплати.

Списокот подолу има врвни препорачани специјализирани игри што треба да ги пробате:

 • Кити освои џекпот
 • Ѕвездено овошје Џекпот
 • Тркало на среќата
 • Нагребани врти
 • Скапоцен камен 259 илјади

Software

Колекцијата на игри во мобилното казино Scratchamania се состои од игри од неколку програмери.

Високите стандарди поддржани од тимот за проверка што ги филтрира игрите наведени во лобито дозволуваат игри од следниве развивачи на софтвер:

 • iSoftBet
 • Леандер
 • Анакатех
Payments

Payments

ScratchMania им овозможува на играчите бројни опции за плаќање за депозити и повлекувања. Веб-страницата во моментов нуди плаќања преку 5 начини на депозит, вклучувајќи Neteller, Skrill, MasterCard, Visa, Paysafe Card . Сите трансакции се обработуваат брзо и безбедно.

Deposits

Банкарството во ова мобилно казино може да се врши со различни методи кои поддржуваат трансакции иницирани на мобилен телефон.

Депозитите вообичаено стигнуваат до вашата сметка за мобилно казино неколку минути по завршувањето, додека повлекувањата доцнат од 1 до 7 работни дена.

Списокот подолу им ги покажува на читателите достапните опции во делот за забрана на мобилното казино Scratchmania:

 • ВИЗА
 • Mastercard
 • Скрил
 • Нетлер
 • Cashlib
+5
+3
Затвори

Withdrawals

Повлекувањето на добивките кај ScratchMania е исто така брзо и лесно. Изберете го претпочитаниот начин на повлекување во касата, а потоа внесете го износот за повлекување. Во зависност од избраната услуга за плаќање и износ, времето за повлекување може да биде неколку часа или до неколку дена. Затоа, секогаш читајте ги условите за плаќање за секој банкарски начин на оваа веб-страница за да ја изберете идеалната опција.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

+7
+5
Затвори

Languages

Мобилното казино Scratchmania поддржува повеќе јазици, овозможувајќи им на мобилните гејмери да го користат казиното на нивниот локален јазик.

Префрлувањето на претпочитаниот јазик бара да ги добиете опциите од паѓачката листа во главното мени. Може да се префрлате помеѓу:

 • Англиски
 • италијански
 • германски
 • кинески
 • руски
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Во однос на лиценците, ScratchMania е регулирано од реномирани власти. Нивните акредитации покажуваат дека операторот е посветен на играчите да им даде безбедно и транспарентно искуство со мобилни игри.

Лиценци

Security

Во ScratchMania , довербата и безбедноста се врвни приоритети. Казиното користи модерни технологии за шифрирање за да се осигура дека сите трансакции и лични информации се безбедни од љубопитните очи. Покрај SSL шифрирањето, оваа страница за игри користи нераскинливи заштитни ѕидови за да ги заштити своите оддалечени сервери.

Responsible Gaming

Покрај тоа, ScratchMania сериозно го сфаќа одговорното играње и е посветено на промовирање безбедни практики. Апликацијата за игри нуди неколку алатки и ресурси за да им помогне на играчите да управуваат со нивните активности за игри и да играат одговорно. Некои алатки за одговорно играње на ScratchMania вклучуваат лимити за депозит, периоди на истекување и опции за самоисклучување. Покрај тоа, операторот работи со организации како GamCare и Gamblers Anonymous за да обезбеди брза и професионална поддршка за проблеми со коцкање.

About

About

Мобилното казино Scratchmania е онлајн казино со средна големина, основано во 2011 година. Стана добро познат бренд за онлајн игри низ Европа.

Топло добредојде ги очекува новите членови со добрите како бонуси за бесплатна игра, бонуси за депозит за натпревар при почетни и неделни плаќања, огромна колекција на игри и многу повеќе.

Го испративме нашиот тим на истражувачи да го проценат казиното. Составивме сеопфатен преглед кој се фокусира на мобилната компатибилност на казиното. Прочитајте ги следните делови за увид во тоа што да очекувате кога ќе се придружите и ќе играте игри на мобилната платформа во казиното Scratchmania.

Зошто да играте казино за мобилни телефони Scratchmania

Scartchmania влезе на пазарот на игри кога игрите во казина од тули и малтер почнаа да се префрлаат на онлајн и мобилни игри.

По ова, казиното собра долгогодишно искуство во обезбедување одлични услуги и прилагодување на променливите времиња на конкурентниот пазар. Приклучувањето во казиното ви овозможува да барате неверојатни бонуси, да играте возбудливи игри и да се придружите на ексклузивен ВИП клуб со персонализирани банкарски услуги и поддршка на клиентите.

Можете да бидете сигурни дека сите лични информации доставени до казиното за време на регистрацијата се добро заштитени под 128-битен слој за шифрирање и најновите SSL сертификати. Дополнително, бонусите доаѓаат со пријателски услови кои ви дозволуваат да ги задржите добивките доколку ги следите правилата.

Казино апликации Scratchmania

Scrartchmania е целосно интегрирано мобилно казино кое е достапно во режим на блиц. Го сакавме дизајнерскиот пристап што ја користи меѓуплатформската употребливост на технологијата за развој на веб HTML5 за да обезбеди платформа за игри што може да се користи без преземање апликации.

Користењето на инстант казиното бара само пристап до целната страница на мобилен веб-прелистувач. Можете да го добиете бесплатно на современи мобилни уреди.

Каде можам да играм Scratchmania Mobile Casino

Играчите користат преносливи уреди за играње додека се во движење откако ќе се приклучат на мобилното казино Scarthcmania. Компатибилноста со повеќе платформи на веб-локацијата овозможува играње на уреди со Android и iPhone или iPad уреди со најновата верзија на iOS.

Карактеристиките на казиното функционираат одлично кога играте во верзијата за инстант игра на казиното. Може да правите депозити, да барате бонуси, да барате наплата, да го проверите вашиот ВИП статус и да ги поканите вашите пријатели да се приклучат на казиното со вашиот мобилен телефон, под услов да се поврзете на стабилна интернет конекција.

Брзи факти

Година на основање: 2011
Веб-страница: ScratchMania

Account

Како што се очекуваше, создавањето сметка на ScratchMania е брзо и лесно. Посетете го mobilecasinorank-mk.com користејќи кој било ажуриран прелистувач на вашиот телефон и кликнете „Регистрирај се“ пред да дадете општи информации како име, адреса на е-пошта и датум на раѓање.

Support

Поддршката на клиентите е составен дел на секое далечинско казино. Scratchmania нуди поддршка за брзи и сигурни методи. Користете го копчето за контакт со нас во главното мени за да ги отворите овие поддржани канали за комуникација во казиното:

 • Е-пошта: support@Scratchmania.com
 • Прозорец за разговор во живо
 • Телефон: +35722007385

Како ја оценуваме Scratchmania Mobile и нивната апликација за казино

Scratchmania е долгогодишно казино кое успешно се приспособи на трендовите на игри. Препорачуваме да барате бонуси во ова казино, почнувајќи со бесплатната готовина по регистрацијата и 100% бонус за совпаѓање кога ќе се чувствувате подготвени да го направите почетниот депозит.

Скудната разновидност на игри е една од неуспесите за играње во ова казино. Во лобито нема рулет и дел за игри во живо.

Сепак, игрите во лобито доаѓаат со предност на далечински пристап преку мобилен. Можете да плаќате користејќи широк спектар на банкарски опции со главните валути.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го подобриме вашето искуство со мобилни казино игри на ScratchMania , подготвивме неколку вредни совети за вас: * Одредете буџет пред да започнете да играте на ScratchMania и држете се до него. * Побарајте ги сите бонуси или промоции понудени од ScratchMania . * Играјте само игри со кои сте запознаени или уживате во играњето. * Секогаш играјте одговорно и не ги бркајте вашите загуби.

Promotions & Offers

Можно е да ги искористите различните интересни бонуси и промоции на ScratchMania . Специјалните понуди во ова мобилно казино ќе ги забавуваат играчите. Но, треба да знаете дека зделките на ScratchMania подлежат на одредби и услови. Кога одлучувате дали да прифатите некоја понуда, важно е внимателно да ги прочитате условите за бонусот, бидејќи може да има специфични барања што треба да ги исполните пред да можете да го повлечете бонусот.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот