Parimatch

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

За Parimatch

Овој Mobile Casino е основан во 2020 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 15.02.2021 . Врз основа на севкупните искуства на играчот на мобилниот казино, Parimatch добива 8.47 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на обезбедени игри, бонуси, опции за плаќање и друго .

Игри понудени на Parimatch

Parimatch нуди добро познати игри како што се Тексас Холдем, Лотарија, Рулет, Бакара, Руми , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Parimatch

Зад игрите што ги нуди Parimatch стојат некои од најомилените производители во индустријата. Parimatch обезбедува игри направени од производители како што се Booongo Gaming, Quickspin, GameArt, Endorphina, Betsoft , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Parimatch

Со оглед на тоа што овој провајдер е популарен во земји како што се , овој Mobile Casino им служи на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal. Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Parimatch исто така ги поздравува играчите кои користат MasterCard, Visa, Debit Card, EcoPayz, Credit Cards и повеќе.

Зошто да играте во Parimatch ?

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Parimatch е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања, играчите подолу ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Португалски
БонусиБонуси (4)
Бонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (3)
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Бразил
Виетнам
Индија
Индонезија
Канада
Кина
Малезија
Мексико
Пакистан
Танзанија
Тајланд
ИгриИгри (41)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai Gow
UFC
Австралиски фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Виртуелни спортови
Еспорт
Кошарка
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
РулетРумиСик БоСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Тенис
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
FastPay
LifeCell
Litecoin
MasterCard
MuchBetter
Prepaid Cards
Visa
СофтверСофтвер (29)
Amatic Industries
Belatra
BetsoftBlueprint GamingBooongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphina
Fugaso
GameArtIgrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
PlaysonQuickspinRed Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab