Nutz

Age Limit
Nutz
Nutz is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller

За Nutz

Овој Mobile Casino е основан во 2021 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 28.03.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Nutz добива 8 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Nutz

Nutz нуди добро познати игри како што се Слотови, Покер, Тексас Холдем, Гребки, Онлајн обложување , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Nutz

Зад игрите што ги нуди Nutz стојат некои од најомилените производители во индустријата. Nutz обезбедува игри направени од производители како што се Habanero, Relax Gaming, Microgaming, Thunderkick, Push Gaming , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Nutz

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Nutz исто така ги поздравува играчите кои користат Neteller, Bank transfer, Visa, Skrill, MasterCard и повеќе.

Зошто да играте во Nutz ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во Nutz поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Nutz е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Естонски
Руски
БонусиБонуси (8)
High Roller бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (1)
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (1)
Естонија
ИгриИгри (22)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (7)
СофтверСофтвер (35)
4ThePlayer
BTGBlueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Leander GamesLightning BoxMicrogamingNetEntNovomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet