Novibet

Age Limit
Novibet
Novibet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNetellerPaysafe Card

За Novibet

Овој Mobile Casino е основан во 2010 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 8.04.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Novibet добива 8 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Novibet

Novibet нуди добро познати игри како што се Dragon Tiger, Карибски Студ, Крепс, Слотови, Блек Џек , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Novibet

Зад игрите што ги нуди Novibet стојат некои од најомилените производители во индустријата. Novibet обезбедува игри направени од производители како што се iSoftBet, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Relax Gaming, IGT (WagerWorks) , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Novibet

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Novibet исто така ги поздравува играчите кои користат Bank transfer, Paysafe Card, Neteller, Skrill, Visa и повеќе.

Зошто да играте во Novibet ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во Novibet поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Novibet е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Грчки
Италијански
БонусиБонуси (16)
High Roller бонусReload бонусБез обложувачки бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (2)
Ирска
Италија
ИгриИгри (39)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat Speed Shanghai
Blackjack Party
Classic Roulette Live
Crazy Time
Dragon TigerDream Catcher
European Roulette
Free Bet Blackjack
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Fashion Punto Banco
Live Football Studio
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Monopoly Live
Side Bet City
Super Sic Bo
Блек Џек
Виртуелни спортови
Казино ХолдемКарибски СтудКрепсПокерРулетСик БоСлотови
Спорт
ЛиценциЛиценци (3)
AAMS Italy
Greek Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Bank transfer
E-wallets
Maestro
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
Visa Debit
СофтверСофтвер (28)