me88

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

За me88

Овој Mobile Casino е основан во 2018 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 23.05.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, me88 добива 7 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на me88

me88 нуди добро познати игри како што се Покер, Покер со три карти, Блек Џек, Кено, Бакара , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им одговара на Mobile Casino ​-љубителите на потрагата по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на me88

Зад игрите што ги нуди me88 стојат некои од најомилените производители во индустријата. me88 обезбедува игри направени од производители како што се Red Tiger Gaming, NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Pragmatic Play , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на me88

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, me88 исто така ги поздравува играчите кои користат Bitcoin и повеќе.

Зошто да играте во me88 ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во me88 поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. me88 е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.0
Добрите
+ Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
+ Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
+ Лесна функција за наплата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Виетнамски
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (13)
Reload бонус
Бесплатни облози
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за упатувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (4)
Виетнамски донг
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Разговор во живо
ДржавиДржави (4)
Виетнам
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (16)
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
PAGCOR
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
Bitcoin
Crypto
Direct Bank Transfer
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
СофтверСофтвер (16)
Allbet Gaming
Asia Gaming
Betradar
DreamGaming
Evolution Gaming
Gameplay Interactive
HabaneroMicrogamingNetEntPlaytechPragmatic PlayRed Tiger Gaming
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming
TopTrend