MaChance

Age Limit
MaChance
MaChance is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisa
Trusted by
Curacao

За MaChance

Овој Mobile Casino е основан во 2018 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 24.11.2020 . Врз основа на севкупните искуства на играчот на мобилниот казино, MaChance добива 6.92 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на обезбедени игри, бонуси, опции за плаќање и друго .

Игри понудени на MaChance

MaChance нуди добро познати игри како што се Сик Бо, Рулет, Тексас Холдем, Слотови, Блек Џек , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на MaChance

Зад игрите што ги нуди MaChance стојат некои од најомилените производители во индустријата. MaChance обезбедува игри направени од производители како што се Edict (Merkur Gaming), Betsoft, LuckyStreak, Rival, Pragmatic Play , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на MaChance

Со оглед на тоа што овој провајдер е популарен во земји како што се Франција , овој Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal. Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, MaChance исто така ги поздравува играчите кои користат Skrill, Visa, Debit Card, American Express, Bitcoin и повеќе.

Зошто да играте во MaChance ?

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. MaChance е безбедна опција за секој што е во потрага по добро Mobile Casino -experience.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања, играчите подолу ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score6.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (5)
Австро-германски
Англиски
Германски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Канада
Норвешка
Финска
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
American ExpressBitcoin
Cashlib
Credit Cards
Crypto
Debit Card
FastPay
Litecoin
Skrill
Sofort
Visa
Visa Debit
СофтверСофтвер (15)