LAIMZ

Age Limit
LAIMZ
LAIMZ is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa

За LAIMZ

Овој Mobile Casino е основан во 2020 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 4.04.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, LAIMZ добива 8 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на LAIMZ

LAIMZ нуди добро познати игри како што се Кено, Бинго, Фудбалско обложување, Dream Catcher, Тексас Холдем , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на LAIMZ

Зад игрите што ги нуди LAIMZ стојат некои од најомилените производители во индустријата. LAIMZ обезбедува игри направени од производители како што се Pragmatic Play, Blueprint Gaming, Thunderkick, Push Gaming, Playson , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на LAIMZ

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, LAIMZ исто така ги поздравува играчите кои користат MasterCard, Bank transfer, Visa и повеќе.

Зошто да играте во LAIMZ ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во LAIMZ поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. LAIMZ е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Латвиски
Руски
БонусиБонуси (8)
High Roller бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (1)
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (1)
Латвија
ИгриИгри (16)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (7)
Bank transfer
Citadel Internet Bank
MasterCard
Revolut
SEB Bank
Swedbank
Visa
СофтверСофтвер (29)
4ThePlayer
BTGBlueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEntNovomaticPlay'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
iSoftBet