Jack998 Mobile Casino Преглед

Age Limit
Jack998
Jack998 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Зошто Plat во Jack998 Mobile Casino

Казиното Jack998 Monile е посветено на обезбедување безбедно и сигурно искуство за играње за сите свои играчи. За да го направите ова, платформата ги шифрира вашите податоци со 128-битна технологија за безбедно штекер (SSL). Дополнително, сите игри овде, освен сортите на казино во живо, користат софтвер за генерирање на случаен број (RNG). РНГ редовно се ревидира од независни страни за да се обезбедат правични резултати.

Можете да играте во Jack998 Mobile Casino со целосна доверба. Губењето на податоци или истекувањето на информации не се ризик овде. Како резултат на тоа, сите услуги што се нудат овде ги задоволуваат индустриските стандарди, така што нема потреба да се грижите.

About

Казиното Jack998 првпат ги отвори своите врати за корисниците во 2018 година и сега им служи на играчите со фантастично гејмерско искуство. Секторот Curacao eGaming го регулира ова онлајн казино за мобилни телефони, а платформата е во сопственост на ZALTEKO LP. Овде ќе најдете широк спектар на опции за игри, вклучувајќи игри во живо, од некои од врвните софтверски компании во индустријата.

Покрај голем избор на игри, Jack998 Mobile Casino обезбедува и опции за спортско обложување. Понатаму, операторот нуди неколку придобивки и за новите и за постоечките играчи. Достапни се различни опции за депозит и повлекување, вклучително и Биткоин. За да дознаете повеќе за ова казино погодно за мобилни телефони, прочитајте го целиот наш преглед подолу.

Games

Кога станува збор за обезбедување на ангажирани казино игри, Jack998 Casino не презема никакви ризици. Библиотеката за игри вклучува некои од најдобрите достапни слот игри, сите од реномирани софтверски компании. Понатаму, можете да играте за забава или е-спорт.

Онлајн слотови

Ако уживате да играте слотови игри, Jack998 е вистинското место. Може да изберете од широк спектар на слот игри со различни конфигурации на ролни, линии за плаќање и теми. Некои од најпопуларните слот игри за играње во Jack998 Mobile казино се:

 • Куќата за кучиња Мегавејс
 • Волк злато,
 • Книга на магијата
 • Кралот Бафало
 • Ноќите на Египет

Користејќи ја опцијата за пребарување на веб-локацијата, можете брзо да ги најдете најголемите слотови за играње. Пребарувањето на играта може да се направи со наслов или од провајдер. Покрај тоа, сите слот игри на оваа веб-локација имаат бесплатен демо-режим кој е идеален за почетници.

Игри на маса

Jack998 нуди широк избор на игри на маса на своите играчи. Можете да играте рулет, блек џек, бакара и покер во различни варијации. Неколку интересни и возбудливи игри достапни во овој дел се:

 • Европски рулет
 • Бакара Делукс
 • Бонус покер 
 • Американски Бакара

 

Поголемиот дел од игрите на маса, како слотови, може да се играат бесплатно. Затоа, можете лесно да изберете игра што одговара на вашиот животен стил или стратегија за субсидирам меѓу повеќе од 100 достапни игри на маса.

Казино во живо

Вреди да се провери делот за дилер во живо на страницата ако сакате понапорно и поавтентично искуство во казиното. Дури и ако сте дома, можете да играте против професионален дилер во реално време во казино во живо. Бакара, рулет и покер се достапни со дилер во живо.

Најпопуларните казино игри во живо понудени во Jack998 Online Mobile Casino се:

 • Бакара во живо,
 • Крајниот тексашки холдем покер
 • Покер со тројна картичка
 • измочај Бакара

 

Оваа страница исто така нуди премиум казино игри во живо на Evolution Gaming, како што се Monopoly Live и Dreamcatcher.

Bonuses

И новите и постоечките играчи можат да ги искористат придобивките од некои фантастични бонус понуди во Jack998 Mobile Casino. Се разбира, треба да ги прочитате условите и условите пред да побарате бонус. Следниве се тековните промоции:

 • Добредојдовте, понуда: Кога ќе се регистрирате во казиното Jack998, ќе се квалификувате за 100% бонус за добредојде. Сепак, мора да депонирате барем 30 SGD да се квалификува за оваа зделка. Максималниот бонус е 50 SGD, а понудата важи само 10 дена. Меѓутоа, пред да можете да ги искеширате вашите профити, мора да се обложите на депозитот и бонусот 16x.
 • Бонус за среќен понеделник
 • 15% бонус за крипто депозит
 • 20% Слот за депозит бонус
 • Бонус портал за време на викендите
 • Blast and Slots Double Bonus, и многу повеќе.

Payments

Ова казино е особено посветено на обезбедување брзи и безбедни банкарски услуги. Начините на плаќање што моментално ги поддржува Jack998 Online Mobile Casino се:

 • Скрил
 • Кредитни и дебитни картички

Достапните опции за плаќање ќе бидат претставени на сметката на играчот при регистрација и најавување.

Сите барања за повлекување се обработуваат брзо, а Jack998 прави максимални напори да ги изврши сите трансакции во рок од 72 часа. Минималниот депозит е 30 SGD, додека минималното повлекување е 50 SGD. Понатаму, можете да депонирате или повлечете само вкупно 30.000 SGD во исто време.

Валути

Jack998 Online Mobile Casino прифаќа низа валути од играчи ширум светот. Најзначајно е што е прифатен сингапурскиот долар. Тие се грижат секој играч да може да инвестира и да повлече средства во валутата по свој избор. Следниве валути се прифатени од странските коцкари:

 • криптовалута
 • САД долари
 • Јужнокорејски Вон
 • јапонски јен
 • Кинески јен и други

Languages

Клиентите од целиот свет можат да играат во казиното Jack998. Како резултат на тоа, платформата прави напори да понуди услуги на различни јазици. Можете да ја видите веб-локацијата на повеќе јазици, вклучувајќи:

 • Англиски
 • тајландски
 • корејски
 • виетнамски
 • кинески

Можете да го направите тоа со кликнување или допирање на иконата во горниот десен агол на страницата.

Software

Се разбира, се работеше за провајдерите на софтвер во однос на квалитетот на вашите перформанси на игри. За среќа, можете да играте игри од најголемите производители во Jack998 Casino. Некои од најпознатите имиња во индустријата вклучуваат:

Некои популарни добавувачи на софтвер се:

 • Прагматична игра
 • Стр мека
 • Планот
 • Опуштете се играјќи
 • Црвен тигар

Тие користат врвна технологија за да развијат неверојатна графика, молскавично брзо време на вчитување и уникатни карактеристики. Покрај тоа, целосната колекција е компатибилна со речиси секој мобилен уред.

Support

Кога играте во Jack998 Casino, ќе добивате исклучителна услуга за клиенти 24/7. Агентите за поддршка кои се висококвалификувани, пријатни и познавања можат да одговорат на сите прашања што можеби ги имате.

За да добиете поддршка, јавете се (+356 3550 5800), испратете порака преку разговор во живо (24/7) или е-пошта им е-пошта на англиски. Алтернативно, можете да барате одговори на популарни прашања на страницата ЧПП. Можете да ме контактирате и на Line. 

Е-пошта: жалби@gamblinglicences.com

Линија: https://lin.ee/TzPw9lfN

Зошто вреди да се игра во Jack998 Mobile Casino

Jack998 Casino ја исполнува својата цел да им обезбеди на сите клиенти пријатно играње. Новите и постоечките играчи можат да ги искористат предностите од различни бонуси и придобивките од 24/7 услугата за клиентите.

Некои проблеми во казино игрите може да бидат една од недостатоците на казиното Jack998. Овие недостатоци сугерираат дека казината треба да ја преиспитаат интеракцијата со давателите на игри за да дадат подобро искуство со игри. Друга е да им требаат повеќе банкарски опции за нивните играчи низ целиот свет.  

Jack998 е безбедно и сигурно казино со голем избор на игри, атрактивни бонуси и можност за играње со дилери во живо и освојување големи награди. Сега е време да го пробате ова фантастично казино!

Total score7.9
Добрите
+ Брз и сигурен депозит и повлекување
+ Месечни свежи промоции за играчите
+ 24/7 служба за корисници со повеќе јазична поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ВалутиВалути (4)
Виетнамски донг
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (5)
Јужна Кореа
Виетнам
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (3)
ПокерСлотовиФудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (3)
ATM
Bank transfer
Online Bank Transfer
СофтверСофтвер (8)