Goodwin Casino

Age Limit
Goodwin Casino
Goodwin Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao

Goodwin Casino

Казиното GoodWin е на пазарот од 2019 година и доби многу позитивни коментари. Илјадници среќни посетители на страницата сакаат да ги обложуваат своите пари на најпопуларните автомати. Исто така, постојат неколку игри во живо и мобилни игри со вистински дилери и бројни промоции кои треба да ги следат.

Зошто да играте во GoodWin?

Ова казино се нуди практично во секоја земја, што е погодно за редовните патници. Како што беше споменато претходно во нашиот преглед на казиното на Гудвин, страницата овозможува широк спектар на опции за плаќање, вклучително и криптовалути.

Ќе имате корист и од зголемената безбедност со криптовалутите бидејќи вашите лични податоци нема да бидат потребни. Кога ја користите веб-страницата, ќе имате пристап до широк опсег на онлајн казино игри создадени од некои од најпознатите програмери.

About

Казиното Гудвин е фантастичен бренд кој секогаш се развива. Клиентите се повеќе избираат да ја посетат оваа фантастична веб-страница и да ги играат своите омилени игри. И ова е разбирливо со оглед на тоа колку брзо растеше онлајн казиното; беа вклучени некои од најистакнатите компании за игри. Понатаму, дизајнот е привлечен, а мобилните апликации целосно реагираат, поддржувајќи различни мобилни уреди (Android/iOS).

Games

Различни слот игри, игри на маса и игри во живо се достапни во мобилното казино GoodWin. 

слотови

Слот Immortal Romance, слот Gonzo's Quest, слот Dragon Shrine и слот Dia de Los Muertos се препорачуваат за љубителите на слотот.

Игри на маса

Ако преферирате игри на маса, можете да пробате која било од варијантите на рулет, од француски рулет до американски блек џек. Baccarat Gold е игра за љубителите на бакара. 

Видео покер

Дополнително, во казиното се достапни видео покер игри како All Aces Poker, Jacks or Better, Aces and Faces и Fruit Poker. Постојат многу варијации на видео покер како All Aces Poker, Jacks or Better, Aces and Faces, и овошен покер.

Bonuses

И со бонус за депозит за натпревар и со бесплатни вртења, бонусот за добредојде во казиното GoodWin е исклучително одличен. Еден аспект од ова казино што не ми се допаѓа е високиот почетен влог (најмалку 50 големини). Ќе добиете 150 проценти бонус за депозит за совпаѓање до 99 € + 50 бесплатни вртења откако успешно ќе го направите првиот депозит. Пред да ги прифатите кодовите за бонус без депозит GoodWin 2021, ве повикувам внимателно да ги прочитате ограничувањата за обложување.

Payments

Во ова фантастично казино, играчите можат да депонираат користејќи MasterCard, Neteller, Visa, Skrill и други методи. Играчите нема да мора да чекаат долга редица за да ја започнат својата авантура во казиното GoodWin бидејќи барањата за депозит се моментални и моментални.

До 24 часа, барањата за повлекување може да се направат со помош на Visa, MasterCard, Bitcoin, EcoPayz и разни други банкарски методи. Од витално значење е да знаете дека за да ги повлечете вашите добивки, ќе треба да го завршите процесот на верификација и усогласеност со KYC. Ова ви овозможува да ги добивате вашите средства за помалку од 24 часа, што е особено корисно за е-паричници.

Ова мобилно казино ви овозможува да повлечете максимум 20.000 УСД секој месец.

Валути

Ова онлајн казино нуди широк спектар на избори за плаќање, вклучувајќи и фиат и биткоин. Сите се прифатени евра, руски рубли, американски долари, биткоин, лајткоин, етереум и биткоин валути.

Languages

Бидејќи се грижи за играчи од целиот свет, казиното ја преведе својата веб-страница на други јазици. Руски, фински, дански, полски и шпански се меѓу нив.

Software

Со толку голем избор на игри, казиното GoodWin мора да работи со голем број реномирани провајдери, вклучувајќи го следново:

  • Плејсон
  • Play'n GO
  • Едикт
  • EGT
  • Игра уметност

 

Ова казино не бара од вас да преземате игри бидејќи е локација базирана на Flash до која може да се пристапи од кој било прелистувач. Работи на Mac и PC, а имаат и мобилно казино што работи на телефони и таблети на Apple и Android.

Support

Можете да контактирате со тимот за услуги на клиентите во секое време, дури и на важни празници. Ова е огромна придобивка за казиното Гудвин. До нив може да се дојде преку телефон, е-пошта или разговор во живо.

  • Поддршка за е-пошта Е-пошта: support@goodwincasino.com
  • Телефонска поддршка Е-пошта: +79175425050
Total score7.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Руски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (20)
Австралија
Австрија
Бразил
Бугарија
Германија
Данска
Ирска
Италија
Канада
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Португалија
Русија
Тајланд
Турција
Финска
Швајцарија
Шпанија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (30)