Galaxy.bet Mobile Casino Преглед

Age Limit
Galaxy.bet
Galaxy.bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За Galaxy.bet

Овој Mobile Casino е основан во 2022 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 7.11.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Galaxy.bet добива 7 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Galaxy.bet

Galaxy.bet нуди добро познати игри како што се Блек Џек, Сик Бо, Лотарија, Слотови, Покер , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino одговара на Mobile Casino-љубовници во потрага по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Galaxy.bet

Зад игрите што ги нуди Galaxy.bet стојат некои од најомилените производители во индустријата. Galaxy.bet обезбедува игри направени од производители како што се iSoftBet, Elk Studios, Habanero, Microgaming, Yggdrasil Gaming , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Galaxy.bet

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Galaxy.bet исто така ги поздравува играчите кои користат Dogecoin, Skrill, Neteller, Bitcoin, Paysafe Card и многу повеќе.

Зошто да играте во Galaxy.bet ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во Galaxy.bet поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Galaxy.bet е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.0
Добрите
+ 4.9/5 поддршка за корисници
+ Месечни внатрешни турнири
+ Разновидност на бонуси

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Кинески
Корејски
Португалски
Руски
Турски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Bitcoin Bonus
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Кинески јуани
Малезиски рингити
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Филипински пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (3)
Германија
Финска
Холандија
ИгриИгри (35)
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
FIFA
League of Legends
MMA
NBA 2K
PUBG
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
БакараБлек Џек
Виртуелни спортови
Еспорт
Крикет
Лотарија
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Спорт
Тенис
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Tether
Trustly
Voucher
СофтверСофтвер (27)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphina
Evoplay Entertainment
GameArtHabanero
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
OnlyPlay
Platipus Gaming
Pragmatic PlayQuickfireQuickspinRed Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet