ComeOn

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

Ајде! Казиното е во сопственост на компанијата Co-Gaming Limited Casinos и е во iGaming индустријата од 2008 година. Сместено во малиот град Ta' Xbiex, Централниот регион на Малта, ComeOn! прерасна во 17 светски брендови за игри. Ова казино е популарно меѓу гејмерската заедница, поради неговиот интерфејс и доверливост погоден за потрошувачите.

Games

ComeOn! Каталогот за казино игри содржи над 550 игри. Операторот нуди игри на маса, како што се блек џек и рулет, аркадни игри и видео покер. Dark Knight, Magic Portals, Dead or Alive и Avalon II се некои од понудените слот игри. Демо режимот им овозможува на играчите да ги тестираат игрите пред да играат со вистински пари.

Withdrawals

Како и со депонирањето, ComeOn! Казиното прифаќа различни методи за повлекување, а тие вклучуваат банкарски трансфер, MasterCard, Maestro, Neteller и PayPal. Играчите можат да се повлечат и преку Visa, Visa Debit, Visa Electron и Skrill. Казиното има единствен систем на паричник каде играчите можат да пристапат до своите средства на едно место. Времето на повлекување се движи од 0 до седум дена.

Languages

Веб-страницата е достапна на различни јазици, дозволувајќи им на играчите да ги играат своите омилени игри на нивниот мајчин јазик или префериран јазик. Некои од понудените јазици вклучуваат англиски, норвешки, шведски и фински. Играчите кои течно зборуваат полски и германски, исто така, можат да читаат и разберат сè на оваа страница пред да ги стават своите облози.

Live Casino

Агентите за поддршка на клиентите во ComeOn! се професионални, пријателски расположени и подготвени да помогнат. Тие се достапни 24 часа на ден. Играчите можат да бараат помош и поддршка на оваа страница за игри преку е-пошта (support-gb@comeon.com). За итна помош, играчите можат да ја користат опцијата за разговор во живо на горниот десен агол на почетната страница.

Promotions & Offers

Ајде! нуди 100% бонус за добредојде до 25 фунти и 20 бесплатни вртења. Новите играчи можат да се обложуваат x35 пати во рок од 30 дена од активирањето на понудата. Но, како и кај повеќето казина, од играчите се бара да депонираат најмалку 10 фунти за да го добијат бонусот. Играчите можат да добијат поени за читање билтени, играње игри и најавување.

Software

Провајдери на софтвер за ComeOn! Казиното вклучува NetEnt и Microgaming, кои обезбедуваат сигурни и лесни за користење искуства со игри. Други даватели на софтвер за ова казино ги вклучуваат Play'n GO, Betsoft и Playtech. Обожавателите на Extreme Live Gaming, Fuga Gaming, Evolution Gaming, Thunderkick и други реномирани гејмерски платформи, исто така, можат да уживаат во нивните омилени гејмерски искуства.

Support

Ајде! Казиното ги презема сите можни чекори за да се погрижи да се задоволат потребите на секој играч. И така, страницата за игри има онлајн казино за мобилни телефони и казино во живо, до кои играчите можат да пристапат од нивните десктоп компјутери и мобилни телефони, во секое време и каде било. Ова казино нуди и одговорна и стабилна локација за спортско обложување.

Deposits

Ова казино поддржува различни методи за депозит, вклучувајќи MasterCard, Visa, Visa Electron, Neteller и Paysafe Card. Играчите исто така можат да депонираат пари преку онлајн банкарски трансфер, Entropay и Visa Debit. За оние кои претпочитаат платформи за онлајн плаќање или мобилни паричници, тие можат да користат PayPal и Skrill за да депонираат пари во нивниот ComeOn! сметки.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Полски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (167)
Јамајка
Јемен
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Данска
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Полска
Португалија
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Словачка
Словенија
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи
Хаити
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шри Ланка
ИгриИгри (42)
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
King of Glory
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Punto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Голф
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
Maestro
MasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
СофтверСофтвер (14)