Casitsu

Age Limit
Casitsu
Casitsu is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За Casitsu

Овој Mobile Casino е основан во 2020 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 14.12.2021 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Casitsu добива 7.7 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Casitsu

Casitsu нуди добро познати игри како што се Карибски Студ, Блек Џек, Крепс, Бакара, Рулет , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Casitsu

Зад игрите што ги нуди Casitsu стојат некои од најомилените производители во индустријата. Casitsu обезбедува игри направени од производители како што се Yggdrasil Gaming, iSoftBet, Quickfire, Evolution Gaming, Play'n GO , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Casitsu

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Casitsu исто така ги поздравува играчите кои користат Neteller, MasterCard, Paysafe Card, Skrill, Bank transfer и повеќе.

Зошто да играте во Casitsu ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во Casitsu поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Casitsu е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Германски
БонусиБонуси (12)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (7)
Австралија
Австрија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
Bank transfer
Crypto
EcoPayz
Interac
Maestro
MasterCard
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Piastrix
Skrill
Sofort
Visa
instaDebit
СофтверСофтвер (33)
4ThePlayer
BGAMING
Belatra
Betsoft
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Bulletproof Games
DreamTech
EGT Interactive
EndorphinaEvolution Gaming
Games Labs
Gamevy
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayQuickfire
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet